Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy kapcsolatban rendszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban rendszeres megcsalás van leállhat az illető? Szeret, ha képes folyamatosan megcsalni és mellé még hazudni is?

Figyelt kérdés
Kérlek mindkét kérdésre válaszoljatok. Normális, érett válaszokat kérek.
2019. aug. 22. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak egyutt eltek mert van gyerek vagy kozos hitel vagy valami ilyesmi.
2019. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog leállni,nem szeret,mert nem csak megcsal,de még hazudozik is.Igazâból totál hülyére vesz,azzal,amit megcsalás után még be is adagol.
2019. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért is állna le, ha egy olyan lábtörlővel van együtt, aki mindent megbocsát és akit akármennyire meg lehet alázni, úgyse fogja otthagyni? Alapból akinek ilyen hulladék a jelleme, az nem fog megváltozni, ez teljesen egyértelmű.
2019. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A tisztelet az első. Mindkét tett tiszteletlenség. Teljesen lényegtelen, hogy azt hazudja magának és nekem, hogy szeret. Ha engem nem tisztel valaki és lépten-nyomon megaláz, akkor a szeretet kevés.
2019. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog leállni, 100%. Az ilyen szeretetből én nem kérnék, de te tudod.
2019. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akinek eddig nem számított a párja, annak később se fog. Nulla bűntudat, nulla tisztelet a másik felé, nulla gerinc. Biztosan nem szereti a párját, mert ha szeretné, nem tenné ezt, nem tudná megtenni.
2019. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Leállhat és szerethet ennek ellenére. Ha nem szeretne, nem biztos, hogy hazudna, mert nem érdekelné, hogy mit gondolsz.

Persze az is lehet, hogy csak kihasznál, mindkét lehetőség előfordulhat.

2019. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem szeret es soha nem fogja abbahagyni a megcsalast.... Tapasztalat....
2019. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Izabella220 ***** válasza:
100%
Szerintem akinek az élet stílusában ez benne van, az vissza fog térni ehhez. Tudod minden ember attól fél hogy lemarad valamiről míg fiatal. Hát emiatt mennek tönkre családok, kapcsolatoknert állatiasan gondolkodnak. Mondják monogámia az egy baromság, szerintem meg aki ennyire alpári hogy bas..zik fűvel fával azzal van a hiba.
2019. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
8-as! Ez a te tapasztalatod. Nem jelenti azt, hogy minden esetben így van.
2019. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!