Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy évig csalt, most kiderült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy évig csalt, most kiderült és azt mondja mindkettőnket szeret?

Figyelt kérdés
A barátom egy éven keresztül egy másik nővel is együtt volt. Ugyanúgy járt vele kirándulni, koncertre stb és én ebből semmit sem vettem észre. Ő valotta be, majd utána ki akart velem bekülni, azt akarta menjek hozzá feleségül és szuljek neki gyereket soha többé nem csal meg stb én vagyok az élete blabla ezután fel keresett a lány akivel csalt és ki derült, hogy neki meg azt mondja már nem is beszélünk. Baba cipőt vett neki, hogy tudja a lány komolyan gondolja vele. Le csaptunk rá közösen a lánnyal és kérdőre vontuk, azt mondta nem tudott dönteni, mindkettőnket szeret és, hogy azért nem hagyott el engem mert a nő sem hagyta el a paliját. Egy évig lakott nálam, közben amíg ő azt csinálta én mostam rá főztem, vasaltam stb. A csaj fel is pofozta mert meg kérdezte mikor szexeltünk utoljára kiderült, hogy velem csütörtökön a csajjal pénteken. A csaj ott bőgött. Mi a legjobb megoldás, ha le tiltom mindenhonnan én el tűnök az életükből? A volt barátom azt akarja mossam ki őt hazudjam, hogy nem is feküdtünk le, hogy a nő vele maradjon. Egyáltalán az ilyen ember miféle ember? 30 éves, 3 évig voltam vele. Nem vagyok csúnya nő, adok magamra, utánam néznek a pasik, akkor miért nem voltam neki elég én?

2019. júl. 22. 07:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Ilyennel nem érdemes foglalkozni. A másik csaj sem fog vele többet beszelni, ha van egy kis esze.
2019. júl. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Bogd ki magad, sirankozz a baratnoknek aztan felejtsd el ezt a kapitalis barmot. A masik lany elott meg ki ne mosdasd! Nem erdemel az ilyen max egy kopest.
2019. júl. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom nagyon sajnálom, hogy ez történik veled! Biztosan nagyon szörnyű ez most :( én nem is tudom mit tennék, már maga a megcsalás a kapcsolat végét jelentené, de hogy még így viselkedik veled az a szemétt, ráadásul te hazudj, hogy őt ne hagyja el a szeretője?? Hát mit képzel ez a f@&sz?? Kívánom neked, legyen erőd, és szóba se állj vele, tiltsd minden honnan, ha meg nyomul, akkor veresd meg!

Engem "csak" simán megcsaltak, de ha ezt velem csinálnák, amit most veled, tuti szembeköpném azt a fé&@rget! Huuuu jól felhúztam magam korán reggel! Kitartást neked!

2019. júl. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Mert hímnemű, nem pedig Férfi. Ennyire egyszerű. Azt sajnálom csak, hogy mostantól kezdve a magamfajta jobbféle és gerinccel született emberek hiába próbálkoznának nálad, ekkora kopp után már más ember lettél :(

F27

2019. júl. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért nem jelent semmit, ha egy pasi azt mondja, hogy közös gyereket akar! Mégis mit képzelt, két családot fog eltartani?

Felejtsd el azt is, hogy valaha ismerted, kerüld el még a környékét is.

2019. júl. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden pasi mond nem-et más nönek kapcsolatban.

Tök mindegy hogy nèzel ki milyen tars vagy, ez nem rajtad mulik hanem a màsikon.

2019. júl. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval azért nem szakított veled, mert a foglalt nővel nem tudott együtt lenni.

És ezek után, hogy egy évig kihasznált és átvert, még te segíts neki hazudozni.

Gerinctelen féreg ez, nem férfi.

2019. júl. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóba se állj vele többet!!! Tiltás mindenhonnan, plusz szólnék a másik lánynak is, hogy kamuzni akart.
2019. júl. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Noren1989 ***** válasza:
Mese....habbal.
2019. júl. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Zavard el. Egyikőtöket sem szereti. Mindkettőtöket átveri.

Bárki marad vele, azt is át fogja b@.szni újra és újra.


Az ilyen ember egy pondró.


Tiltsd mindenhonnan és próbáld elfelejteni.

2019. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!