Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az élettársamnak évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársamnak évek óta komoly barátnője van. Nem tagadja le, de így nem lehet élni. A ház közös, és nem hajlandó elköltözni. Hogyan tudnám rávenni?

Figyelt kérdés
Én is szeretnék továbblépni, ismerkedni, de így nem tudok. Kinek kell egy nő, komoly szándékokkal, aki egy házban lakik egy másik férfivel? Ha bírósághoz fordulok, van esélyem? Mit tegyek? Vagy mit mondjak neki! Segítsetek!
2019. aug. 31. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megvásárolod tőle a részét. És költözik.

Te eladod neki a részed. És költözöl.


Így van, nem kéne olyan, aki az exével él együtt, hiába kamuzzák, hogy nincs köztük semmi, nem is beszélnek...stb.


Zárjon le mindent, exnek nyoma se legyen, így kell tiszta lappal kezdeni.

2019. aug. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kivásárolod, vagy ő vásárol ki, vagy eladjátok az ingatlant és megosztoztok.


Én nőként olyan férfival sem ismerkedek, aki saját bevallása szerint válófélben van, mert lehet az kamu duma is, elhúzódhat, felőlem tarthatják a kapcsolatot, de legyen teljesen tiszta lap, ha valaki új kapcsolatot akar.

2019. aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én benne lennék abban is, hogy kifizetem. Azt mondta, menjek én. Van egy 15 éves lányunk, aki velem akar maradni, és velünk él a 74 éves anyám. Mi menjünk el? Mekkora esélyem lenne a bírósági per során, hogy mi maradhatunk?
2019. aug. 31. 08:51
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Benne lennél, de nem lépsz, tehát kényelmes/jó neked ez az állapot.


Ha tényleg új életet és kapcsolatot akarnál az első lépés lenne elköltözni. De nem teszed.

2019. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért a 3 nő menjen ki a házból, amikor a férfi a hibás? A másik, hogy az anyámnak nagyon sok pénze van ebben a házban, sokat segített nekünk. Hagyja itt a félrelépő vőjének?
2019. aug. 31. 09:51
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Elmész egy ugyvedhez, vázolod neki a helyzetet.

Valószínűleg közös tulajdon megszüntetése iránti per lesz a vége, ha magától nem nyit az egyezsegre..

Mivel te ki tudnád vásárolni őt, onnantól nem számít, mit akar meg mit nem.

Közös tulajdont egyébként 3 felé képp lehet mefszuntetni: kivasarolja az egyik fél a másikat, kivasarolja a másik fél az egyiket, eladjatok a közös tulajdont, és osztozkodtok a pénzen.

Én az öcsémmel voltam igy, az ügyvéd küldött neki egy hivatalos értesítést, hogy nyilatkozzon a szandekarol 30 napon belül, mert a 31.en meginditja a pert.

Másnap Hivott, hogy ki akar vásárolni...

2019. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, 10 éve húzódott a dolog.

Ha neked szandekodban áll kifizetni őt, de ő nem tud vagy nem akar, ne izgulj.

Te hajlasz az egyezségre, így te vagy a jobb pozícióban.

De ha szép szóval nem megy a dolog, a bíróság el fogja intézni.

2019. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!