Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy beleszerettetek a legjobb barátotokba? Hogy történt, mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Részletesebb beszámolóknak örülnék.

Csak kíváncsiság,köszi előre is!!!


2014. máj. 21. 22:26
 1/7 anonim válasza:
Másfél éve vagyunk házasok. :)
2014. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előbb megtetszett, aztán visszautasított, a legjobb barátom lett, beleszerettem, és még nem tudom, hogy mi lesz a vége.
2014. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Velem most pont ez van, csak nem tudom hogy mondjam el neki

20L

2014. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Osztálytársak voltunk, napi szinten órákat beszélgettünk, beleszerettünk egymás eszébe konkrétan :) jártunk kb 2 hónapig, mert egyikünk sem mert vagy akart hamarabb lépni. Majd közös megállapodás alapján szakítottunk is, mert amint összejöttünk, a régi barátság kezdett eltűnni, mert úgy hittük, hogy nem beszélhetünk meg mindent, úgy ahogyan előtte. Majd másfél évig szerettük még egymást, de sosem mondtuk ezt ki és nem is tettünk semmit annak érdekében, hogy több legyen mint barátság. A szakítás után kb fél év kellett hogy újra napi szinten beszéljünk, de azóta sokkal jobb batárok lettünk :) bocs hogy nem egy sikersztori :/
2014. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
barátok*
2014. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legjobb barátom belém szeretett én visszautasítottam. Ő teljesen kikészült ettől. Fél évig megszakadt vele a kapcsolatlom. Most már majdnem mi den rendben van vele. Csak közben lett barátom és valamiért nem bírja a srácot! :) De egyébkent szinte minden rendbe jött vele kapcsán. Csak már nem a legjobb barátom mert más okok miatt odalett ez a kötöttségünk egymással.
2014. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam/nálunk ez kb fordítva működött..

Kb. egy éve úgy indult, hogy szeretők lettünk, nem vagyok büszke rá, de akkor bevállaltam. Aztán persze fontosak lettünk egymásnak és én minden egyes találkozó után szenvedtem. Eldöntöttem, hogy ez így nem jó, de mivel tényleg fontosak vagyunk egymásnak, kvázi "barátok" maradtunk mindenféle testi kontakt nélkül, néha összefutunk kajálni, nevetni, beszélgetni, edzeni, de semmi több.

Nekem is van kapcsolatom azóta, szeretem a párom és nem akarom megbántani, így én egyértelműen megmondtam, hogy vagy így barátként vagy sehogy.

Végül örülök, hogy így alakult.

Hát ilyen is van.....

2014. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!