Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbántad, hogy megcsaltad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad, hogy megcsaltad a párod?

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem csaltam meg.
2019. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nyilván a kérdés annak szól aki megtette...
2019. szept. 1. 16:28
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Mindenki megbánja idővel.
2019. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
A megcsalásban ugyanúgy szerepe van a megcsaltnak is. Nem kell a duma, meg a könnyes szemek, hogy de háááát één mindent megtettem érte... aha, ja. amit meg már megtettél, sosem kell megbánni!
2019. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem, hisz ő volt az oka.
2019. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Az ilyeneknek nincs lelkiismeretük sem gerincük, le nem szharják. Kilépni is lehet egy kapcsolatból, ha te nem vagy vele megelégedve. Nem kell másra mutogatni, ez már a te sarad.
2019. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

6-os. Van, amikor élvezettel csalnak meg valakit. Olyan törlesztésféle, tudod. Gerinc? Minek az a mai mű és hazug világba? Nem érzed az ellentmondást? Minden az egyénről szól, az összes szlogen értelme az, hogy vedd el, szerezd meg!


Itt nincs jó és rossz. A dolgok csak megtörténnek, és mindenki szubjektíven alkot véleményt. Ha valamit teszel, akkor tedd 100%-osan. Ha megcsalod, hát csald meg! Utána nem kell megbánni semmit. A másik meg az, hogy a megcsalást pont a megcsaltnak köszönheti a megcsaló.

2019. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Én is csaltam meg, és nem bántam meg két ember hibájából lesz és történik az, ami. Sajnos. Én se voltam hibátlan a párom sem. Léptem. Ezt tettem. Ahogy az én hibám az az övé is. Neki is és nekem is tennem kellett volna megfelelő lépéseket tenni. Én magam részéről megtettem mivel úgy éreztem ez a részéről nem sikerült idevezetett
2019. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Is-is
2019. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg és azóta is undorodom magamtól emiatt.
2019. szept. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!