Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak/Nők! Volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/Nők! Volt már olyan kalandotok, amikor félreléptèl (megcsaltad) a párod, és szex közben nem tudtál elélvezni, mert bűntudatot volt?

Figyelt kérdés

Tegyek fel, az együttlét elején megőrültök egymásért, jó minden, de nem

sikerül ellazulni.



2018. szept. 1. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A bosszúból történő megcsalásnál sosem őrülsz meg a másik emberért, mert nem ő számodra a lényeg, hanem az, hogy fájdalmat tudj okozni annak akihez kötődsz. Tehát ebből következik, hogy ilyen szex, az minden csak nem jó. Csak a testedet adod használatra. de a lelked messze jár.
2018. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nem volt, még mindig el tudtam élvezni akár éppen csaltam, akár nem.
2018. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajajj! Volt hogy tuti jó volt a csaj, mégis úgy kellett felrángatni a répát!
2018. szept. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 heretacskó válasza:
Ha már eleve bűntudatod van, azèrt az jelez vmit nem? Amikor így döntöttem, a bűntudatot messzire lerúgtam. Nehogy már tönkre tegye az èlmèny! Majd utánna!
2019. szept. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!