Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbántad, hogy megcsaltad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad, hogy megcsaltad a párod?

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 16:23
1 2
 11/15 heretacskó válasza:
82%
Igazából magad csalod meg. Mindenki saját lelkiismerete gondolatai alapján dönt. Bánni akkor szokták az emberek ha lebuknak vagy nem volt pozitív az èlmèny. De mi van ha jó is, meg nem is dőlsz meg? Akkor újra akarod. Ès minden alkalommal veszíteni fogsz a jelenlegi párodhoz fűződő szeretetmennyisègből addig ameddig le nem nullázod. Aki szerint ettől jobb egy kapcsolat annak fogalma sincs az igazi kapcsolatról. Èn elváltam, ès kivètel nèlkül minden parterem megcsaltam egèsz èletemben. Ha mègegyszer partnerem lesz, soha nem csalom meg. Csak veszítenèk vele.
2019. szept. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem jó kategória. Ez legfeljebb a tiniknek fekete-fehér, igen-nem kérdés. A felnőttek világában kicsit másként fest a dolog. A megcsalás akkor opció, ha lehetőség van rá. Ha lehetőség van rá, csak döntés kérdése. Ha pedig döntés kérdése, mindenképpen megbánod. Ha megteszed most, ha nem teszed meg, jó eséllyel egész életedben "bánni" fogod. Innen nézve "jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettük meg." (Boccaccio)
2019. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, még nem végeztem.


Természetesen senki ne képzelje, hogy ahányszor lehetőségem van, megcsalom a páromat. Aki szokta olvasni a válaszaimat, az tudja, a megszokottól eltérően gondolkodom a hűtlenség okairól. Ha engem megcsalnának, magamban keresném a hibát. Hiszen én voltam kevés, én nem tudtam a partnerem szerelmét (s vele a hűségét) fenntartani. Nem a másikra kell tehát mutogatni, hanem megkeresni a saját felelősségünket a történetben. Valakit mindig valamiért, valamely tulajdonságaiért szeretünk. Minket is azokért szeretnek. Az ember pedig folyamatosan változik. Ha ezen változás a szerethető tulajdonságai rovására történik, és urambocsá' erről beszélni sem lehet vele, borítékolható a szakítás, vagy a hűtlenség.

2019. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt bántam meg, hogy nem csaltam meg 27 éven át. Pedig egyszer szinta haza kellett zavarnnom a levelezős tankörtársam. A kisgyerek aludt és egyedül voltam. Ő lecke (álproblémával) jött késő este a férje külföldön dolgozott. Már bánom, hogy hazaküldtem az utolsó helyi járattal.
2019. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Igen,megbántam. De nem miatta,hanem mert rájöttem,hogy mindegy milyen indokaim voltak,paraszt dolog volt úgy kufircolni mással,hogy nem zárta le vele a kapcsolatomat...egyszerűen becstelen dolog volt,és a a mai napig bánt.
2019. szept. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!