Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy kapcsolatban rendszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban rendszeres megcsalás van, az azt jelenti, hogy az a kapcsolat már nem működik jól és nem érdemes benne maradni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg kérdés?
2019. máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen jól látod
2019. máj. 1. 12:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szóval valakinek erre nem egyértelmű a választ.

Igen.

2019. máj. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem maradnék együtt olyan emberrel aki egyszer is megcsalt. Dehát mindenki maga tudja.
2019. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, hogy kinek fontos a bizalom és a hűség egy kapcsolatban. Nekem fontos és jobban szeretem magam annál, hogy olyan kapcsolatban maradjak ahol ezek nincsenek meg, de hát kinek mi. Biztos van akit nem zavar, na meg rengeteg az önjelölt lábtörlő is, aki még így is inkább együtt marad egy hazug, hűtlen párral, mert abban a tévhitben él, hogy egyedül rosszabb lenne.
2019. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%

Jó, ez volt a mese a gyakori kérdések gyerekeitől.

A való világban sok olyan kapcsolat van, ahol minden oké, de a szex már kicsit uncsi, ezért mással dobják fel.

2019. máj. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#6


Vannak ilyen egyének is, akiknek minden belefér. Ezt nem érdemes tagadni, de attól még vannak olyan emberek is, akik így nem tudnak együtt maradni a másikkal. Ez miért hihetetlen?

Én nem maradtam a házasságomban ilyen körülmények mellett. Jól is tettem.

2019. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem lennék olyan kapcsolatban, ahol nem bízhatok meg a páromban. Kérdésedre válaszolva: nem érdemes benne maradni, hacsak nem élvezed ezt.
2019. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Pff már az első megcsalásnál vége lenne számomra a kapcsolatnak. Nem hogy "rendszeres"...


27N

2019. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez egy nem monogám kapcsolat. Ha neked megfelel, akkor oké. Persze most még te vagy akihez mindig hazamegy. De holnap már majd a k.urvája lesz az elsőszámú, te meg csak másodhegedűs maradsz. Simán benne van...


Neked kell tudnod, hogy mot szeretnél, hogyan bízol meg benne.

2019. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!