Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van élet a megcsalás után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van élet a megcsalás után? Lehet újra bízni valakiben megcsalás után? Érdemes adni egy új esélyt?

Figyelt kérdés
20 éves férfi vagyok 19 éves barátnőm egy év után megcsalt (flörtölt egy sráccal, csókolóztak többször is egy napon) aztán ugye lebukott furcsa hogy a kapcsolatunkban ő maximálisan oda tette magát, szuleivel többször veszekedett miattam minden percben velem akart lenni. azt mondja csak egy hiba volt mert szerintem én is hibáztam aprókat. ki bocsajtott meg és ki szakított végleg? sok gondolat van bennem, rágódok állandóan. szerintetek adnom kéne egy esélyt? megéri?

2018. nov. 20. 12:04
 1/8 A kérdező kommentje:
aki hasonló dolgon megy keresztul nyugodtan írhattok nekem
2018. nov. 20. 12:05
 2/8 anonim ***** válasza:
annak adsz esélyt,aki palira vesz utána is
2018. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsátani simán lehet, és érdemes is szerintem.

Viszont a kapcsolatnak szvsz jobb véget vetni. Ha folytatjátok, akkor látja, hogy nincs következmény, és ezután fog csak igazán orrba-szájba csalni.

Ráadásul értelme sincs. Nem szeret, nem tisztel, nem te kellesz neki. Minek lennél akkor vele?

2018. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából esetedben túl sok dolog nincs amiért érdemes lenni megbocsátani.


Azt mindig adott fél tudja, hogy megtudja-e bocsátani vagy sem. Valaki igen valaki bár megbocsát de örökre mérgezett marad az ember lelke és van aki képtelen rá.


Esetedben azért nincs sok értelme, mert

1. barátnőd rád akarja tolni a felelősséget. Pedig ő hibázott. Vidd el te a balhét, mert ő megbotlot. Ez nem egy olyan alap amivel hosszútávon tovább lehet haladni. Ha azt mondaná igen hibázott és szánja bánja... esetleg.

2. Ez egy egyéves kapcsolat. Nem egy jópár éves, évtizedes... mi lesz veletek 5-6 év múlva? Ez nem egy hosszú kapcsolat és ő a hibák elől megcsalásba menekült.

3. Sok apró hibát vétettél... rendben. Egy kapcsolatban követünk el hibákat. De annak az a menete, hogy nem az illetővel beszéljükeg, hanem mással összekucorodunk.


Neked nem éri meg megvocsátani, mert a barátnőd vagy érzelmileg fejletlen és azért egy 5 éves kislány problémegoldó képességével rendelkezik vagy otthonról hozza ezt a rossz magatartást, vagy soha nem kellett feleősséget vállalnia semmiért. De ha jót akarsz tenni vele, akkor megadod neki az élet első leckéjét a felelősségvállalásról és lezárod a kapcsolatot vele. Tanulja meg, hogy nemcsak ő van egy kapcsolatban, és amit tesz az kihatással van másra is. Jelen esetben a kapcsolatára.

2018. nov. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megalázott, semmibe vett. Ha ezek után megbocsátasz neki még ennyibe sem fog nézni.

Ha elutazna pár napos tréningre a munkatársaival akkor nyugodtan lennél otthon?

Én az ilyenben nem bíznék meg többé.

2018. nov. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2018. nov. 20. 12:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha őszintén megbanta, csak akkor érdemes. Onnantól rajtad múlik képes vagy e megbocsatani.
2018. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eltudom hinni , hogy valóban szeret téged , de vannak olyan nők akik a gyerekkorban elszenvedett sérelmeik által a szexualításban találják a szeretet érzését. Tehát ahányszor kevésbé fogja szeretettnek érezni magát , annyiszor fog mással lefeküdni ? Lehetséges , hogy igen. Erre ne akarj stabil kapcsolatot építeni , mert magadat teszed tönkre.
2018. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!