Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal közel egy éve vagyunk együtt. jelenleg külföldön vagyok munka miatt, ő pedig otthon. neten tartjuk a kapcsolatot naponta de van hogy nem válaszol napokig, és ha visszair akkor is furcsa, szűkszavú. telefonon nem hív sosem.

de van egy srác, aki nagyon kedves itt, velem. tudja h van kapcsolatom, de próbálkozik. tényleg jól is néz ki, kedves, szinte ellentéte a barátom viselkedésenek. azért nem szeretek vele találkozni mert úgy érzem nyomul. de jól is esik. néhány napja mégis elmentem vele egy üdítőt meginni. nem történt köztünk semmi, beszélgettünk, és a kezemet többször megfogta. látszott hogy

izzott a levegő. hazakisert a lakás ajtajáig,nagyon tisztességes volt és távozott. most bűntudatom van.

ezzel már megcsaltam a barátom? 22N



2019. szept. 4. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás de én nem kezdenék vele ha helyedben lennék
2019. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Így szokott kezdődni a szerelem😊
2019. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
89%

Igent mondtal az uditore, engedted hogy megfogja a kezed, es mostmar azt is tudja hol laksz. Lenyegeben megagyaztal a felrelepesnek...rajtad all


24/N

2019. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez önmagában nem az, de a megcsalás előszobája.

Gondolj bele, ha egy

2019. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok, véletlen elküldte

Gondolj bele, ha egy ismerősöd meglátja, tuti nem azt gondolná, hogy barátkoztok...

2019. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Te is tudod mi lesz.
2019. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem tudom. igazából azért mondtam igent az üdítőre, mert végre azt érzem foglakozik velem valaki es fontos vagyok neki.....lehet csak azért.. hogy... beadjam a derekam. de lehet h komolyan érdekelném. a páromtol ujabban nem számítok sok jóra, eléggé elhanyagol. ezért esik jól a gesztus, de már nehezen nézek tükörbe, mert sajnálom a barátom, mintha atverném. úgy vagyok vele H szánalmas vagyok es gusztustalan
2019. szept. 4. 21:17
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
#7 ha a párod szarik a fejedre miért nem szakítassz vele?
2019. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezzel nem, de ha tovább mész akkor igen.Amúgy ezt te magad is tudod.Megkérdezted már a barátod, hogy miért ilyen szűk szavú? Ha hosszú ideig nem találkoztok és mondjuk még csak 2-3 hónapja éltek távkapcsolatba, de neked már más srác jön be(nem írtad az időt ,csak tippelek), akkor egyszerűbb ha szakítasz és egyszerűen éled az életed anélkül, hogy indokokat gyártanál arra, hogy miért akarsz az új pasival ismerkedni.Nem mindenkinek való a távkapcsolat.Ha meg nem működik valami le kell zárni.
2019. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Rockarc ***** válasza:

Rajtad all merre mesz tovabb. AZ egyik, hogy megprobalod felrazni a baratod. Gyanithatoan nem szamithatsz sok sikerre, tavol vagy, o mar szinte lemondott rolad, elhanyagol.


A masik, hogy osszeszurod a levet az uj sraccal, es majd valamikor visszakullogsz, megbansz mindent, alazod magad, dramazol, szenvedsz.


A harmadik, hogy lezarod a kapcsolatod azzal, hogy ez igy nem mehet tovabb. Egyedul maradtal egy idegen orszagban es o elvagta a szalakat koztetek es kesz. Lehet keresni sem fog utana mar tobbet, vagy pont ellenkezoleg, amikor megerzi a vesztet elkezd kapalozni. Engem kevesbe erdekelne mar, nem ultimatumot adtal, hanem a veget jelentetted be, mar nem kell bizonyitania. De onnantol szabad a palya elotted. Nemhogy tukorbe fogsz tudni nezni, hanem egyenesen szarnyalni fogsz.


43F

2019. szept. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!