Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal közel egy éve vagyunk együtt. jelenleg külföldön vagyok munka miatt, ő pedig otthon. neten tartjuk a kapcsolatot naponta de van hogy nem válaszol napokig, és ha visszair akkor is furcsa, szűkszavú. telefonon nem hív sosem.

de van egy srác, aki nagyon kedves itt, velem. tudja h van kapcsolatom, de próbálkozik. tényleg jól is néz ki, kedves, szinte ellentéte a barátom viselkedésenek. azért nem szeretek vele találkozni mert úgy érzem nyomul. de jól is esik. néhány napja mégis elmentem vele egy üdítőt meginni. nem történt köztünk semmi, beszélgettünk, és a kezemet többször megfogta. látszott hogy

izzott a levegő. hazakisert a lakás ajtajáig,nagyon tisztességes volt és távozott. most bűntudatom van.

ezzel már megcsaltam a barátom? 22N



2019. szept. 4. 21:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

Hát most eö a helyzet... még egy éve sem vagytok együtt, de te már leléptél külföldre nélküle. Szerintem ő úgy veszi, hogy ezzel szakítottál és elmenekültél az elől, hogy ezt ki merd mondani. Még ha nem is így gondolod, ez akkor is így néz ki, és abszolút megértem a párodat, ha ő ezt most így gondolja.


Majd megbeszélitek mikor hazajöttél. Csak írd meg neki, hogy nyugodtan dughat vele, ne várjon arra, hogy kimondjátok a szakítást. 🙂


Szóval igen... Szánalmas, hogy nem mersz szakítani a pároddal, csak menekülsz, és szánalmas, hogy tagadod magadban az egész helyzetet, miközben te is szívesen fogadod egy pasi közeledését.


Tisztázd magadban, hogy mit szeretnél, és ezt mondd meg az érintetteknek is!

2019. szept. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha megbeszélnéd vele hogy mi a problémád
2019. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
2019. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!