Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Durva e, ha valalinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva e, ha valalinek van csaladja es egyutt el egy novel, viszont tart egy szeretőt is, illetve egy idő után masik szeretőt is es mindenkinek ossze vissza hazudozik?

Figyelt kérdés
2019. szept. 7. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

Áh!

Honnan veszed hogy durva?

2019. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Tök érdekes, hogy a királyainknak, nagyjainknak is mind-mind voltak szeretőik. Sőt, az államfőkről, színészekről, milliárdos üzletemberekről is rendre kiderül, hogy egy kisebb háremet tartanak. Aztán kiderül hogy a szomszéd buszsofőrnek is van, a főnökömnek is, a takarítónő pedig szeretője a kertésznek. Szóval mi is a kérdésed?
2019. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

Őőrület; #2 tényleg azt válaszolta hogy minden pasi szenny és nem is érdemes tőlük tartást, és hűséget várni :D :D :D

Nincs olyan feminista, aki ügyesebben tudná terjeszteni az igét maguknál a férfiaknál.

2019. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket az értelmes hozzászólásokat, nem is vártam mast.
2019. szept. 7. 22:13
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Szóval,nemcsak a párját csalja meg,hanem a szeretőjét is egy másik szeretővel.Igen,ez tényleg durva.
2019. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Istenem.. Inkabb hagyjuk
2019. szept. 8. 06:30
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én exférjem szeretőt tartott, de mellette kereste a következő szeretőt. Amikor bosszúból kitàlalt az exem szeretője, elkezdtem a számítógépen keresgélni, mert mindketten össze vissza hazudoztak nekem és nem akartam bizonytalanságban maradni, és bizonyítékokat találtam, hogy az exem a szeretője mellett is társkeresőzött, akkor regisztrált társkeresőre amikor kb. a szeretője "kibújt" az ágyából.


De egy ismerősöm mesélte, aki ő maga is szerető volt, hogy pár év után ő is le lett cserélve egy másik szeretőre.


Amikor egy nő szeretőnek áll, ne csodálkozzon, hogy meg lesz únva, le lesz cserélve, talonban lesz tartva, pótlyuknak lesz használva. Ha a feleséggel ezt tette a férj, mit vár el a szerető? Hűséget egy patkánytól? Egy hazug csalótól nem lehet elvárni mást, minthogy mindenkit maga körül be fog csapni.

2019. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Barátnőm azért csalta meg a szeretőjét, mert szerelmes volt, kötődött hozzá. A pasi meg kihasználta, elég csúnyán... El akart tőle távolodni.
2019. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Barnabas333 ***** válasza:
Dehogy durva. Az a durva, hogy az embereket mint tárgyakat magán tulajdonnak kezeli a szánalmas emberiség. Meg, hogy 50év és totál taccsra tettük a bolygót. Remélem hamar kipusztul mindenki...
2019. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez annyit jelent csupán, hogy se a párodat, se szeretőidet nem szereted igazàn

Keresgélsz, hàtha eljön az igazi....

2019. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!