Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a volt párommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a volt párommal? Amióta szakítottunk, mindenkinek lejárat, hazudozik rólam, ezt én nem bírom sokáig.

Figyelt kérdés

Nyáron másfél év együttlét után szakítottunk, szép volt, jó volt ez az időszak, mindig a szépre emlékezem vissza, de az utolsó 2-3 hónap kész rémálom lett, oktalanul kifordult magából, kötekedni kezdett, féltékenységi rohamai, dühkitörései lettek, pedig sohasem néztem rá más lányokra, miközben ő többször flörtölt másokkal, majd megcsalt, és végül ő mondta ki, hogy legyen vége.


Nagyon rossz volt az ősz, nem tudtam a tanulásra normálisan koncentrálni, de most kezdem úgy érezni, hogy kezdem túltenni magamat rajta. És hogy miért? Azért, mert a szakításunkat követően a volt barátnőm keveri a sz**rt körülöttem, mindenbe engem képzel bele, azt gondolja, hogy követem, leskelődök utána, zaklatom, folyamatosan bántom őt, beszólok neki, ő pedig miattam sír, gyógyszerezi magát, mert szerinte nem szállok le róla.


Ezeket mind a legjobb barátnője mesélte el, amikor azzal támadt nekem, hogy szálljak le a volt páromról, ne zaklassam. Felvilágosítottam őt, hogy ebből semmi nem igaz, amiket rólam terjeszt az exem, de nem nagyon akar hinni nekem, mert ők ketten ugye legjobb barátnői egymásnak, pedig valójában soha nem kerestem a páromat a szakítás után, ennek ellenére minden rosszat összehord rólam neki is, másoknak is.


Nem értem a kirohanásait neki, mert szeptemberben összejött egy pasival, kiraktak mindketten közös képeket, sítáborból is ma értek haza, minden hétvégén együtt buliznak, és mégis rólam eszkábál valótlan meséket, amiből egy szó sem igaz. A barátját ismerem, ő is megéri a pénzét, mert nincs egy haverja sem, magának való, önző, beképzelt, rosszindulatú, öntelt, sz**rkeverő pasi, akiről sok barátomnak, ismerősömnek megvan a véleménye.


A mai napon FB-ra olyan szöveget posztolt ki úgy 15-20 mondatban, hosszasan, félreértelmezhetetlenül, amiből azt szűri le az olvasó, hogy nagyon sok férfi vágyik őrá, és sajnos a szemét expasijai közül is akad olyan, aki sóvárog utána.. Komolyan felakasztom magam, ha ilyeneket képzel be magának. Az ilyen húzások után, amiket művel, eszem ágába se lenne mégcsak szóba állni se, nemhogy sóvárogni utána.


Miért akar engem lejáratni mások előtt, ha már új kapcsolata van és boldog? Mit akar tőlem? Miért bánt? Miért akar lelkileg teljesen tönkretenni engem? Miért akar engem mindenkinek lehordani, lejáratni, bemocskolni?


22/F


2013. dec. 16. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bassza a tudatát, hogy nem próbálod meg visszaszerezni.

Terjeszd el róla, hogy szar az ágyban és hogy kicsi a melle. :D

2013. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Basszad pofán jó istenesen.
2013. dec. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Végül is rágódhatsz meg idegeshedhetsz rajta.. vagy csak simán tilthatod facebookon, hogy ne is tudj róla semmit. Ő tipikus "attention whore"-nak tűnik, ha észreveszi, hogy letiltottad, felér neki egy arconcsapással, neked meg nem kell tovább nézegetned a hisztijeit, rendezgesse csak a barátnőinek meg a pasijának.
2013. dec. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ööö te ilyen sokat foglalkozol azzal is,ami a wc ülve kijön belőled?kb annyit ér ez a lány is.
2013. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
azert is legyel elotte mas csajokkal hidd el a szivbaj kiveri az ilyeneket ha idegesit is nagyon jol alcazd magad hogy teged nem erdekel ha beszelnek neked a baratnoi hogy miket mondot azon is csak neves meg mondjal ra valami sertot hidd el hogy megfog fullni a mergebe ismerem az ilyet
2013. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondd el minden ismerősödnek, hogy leszarod őt és ha nem hiszi el, akkor kérjen tőle bizonyítékot, hogy hívogatod, vagy írogatsz neki. Mivel ezt nem tudja bizonyítani, ezért nem hisznek majd neki.
2013. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A.R. ***** válasza:
Legyél férfi állj a sarkadra és küldd el a jó édes anyj4ba.
2013. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"ő is megéri a pénzét, mert nincs egy haverja sem, magának való, önző, beképzelt, rosszindulatú, öntelt, sz**rkeverő pasi, akiről sok barátomnak, ismerősömnek megvan a véleménye"

amennyibe a vélemények nem pozitívak akkor mit foglalkozol vele,mindenk tudja,hogy csak keverik a sz.rt,és egy szavuk sem igaz.

2014. jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Költőnő? ***** válasza:
ha túl vagy rajta, nem kell vele foglalkozni. Mit számít, miket irkál ki? Aki ismer téged, nem elég, ha tudja, mi az igazság?
2014. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, ne kommunikálj vele, ne menj bele az adok-kapokba, az férfihoz méltatlan kakasviadal lenne.


A sikeres férfiakat jellemzően sokan utálják (kirakott volt csajok), munkahelyen versenyben alul maradt munkatársak, ha főnök, akkor beosztottak, elbocsátottak egy része biztosan.

2014. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!