Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pasik! Ti elfogadnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti elfogadnátok, ha a barátnőtöknek/feleségeteknek lenne egy másik férfi barátja (csak barát), aki állítólag meleg?

Figyelt kérdés
Nagyon szoros a barátságuk, hetente találkoznak, szinte naponta-kétnaponta chatelnek egymással a facen, találkozáskor megölelik egymást. Szerintetek nem sok ez? Például azt is megengednétek a barátnőtöknek, hogy áthívja a srácot hozzánk? Nem lennétek féltékenyek, vagy nem fordulna meg a fejetekben, hogy megcsal vele, és az csak egy mese, hogy meleg?

2019. szept. 22. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Ennyi erővel egy barátnőjére is lehetnék ugyanígy féltékeny, azzal is ugyanannyi eséllyel megcsalhatna(sőt). A legtöbb lánynak vannak biszex hajlamai, főleg, ha így sülve főve együtt vannak a barinőjükkel.
2019. szept. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem lenne meleg akk is.
2019. szept. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Elfogadnám amég nem tesz olyan dolgokat ami túlmegy egy határon.. Az ölelés az teljesen oké, de én azt már nem fogadnám el, ha tapizná, meg ilyenek.
2019. szept. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Az én férjemet nem zavarja, hogy a legjobb barátom férfi. Szinte naponta talalkozunk, csetelünk. A barátságunk nagyon szoros, de soha nem volt köztünk semmi romantikus. Ő nem meleg, házasságban él. Mindkettőnk házastársa tudja, hogy elválaszthatatlanok vagyunk. Ha a férjem féltékenység miatt megpróbálna rávenni, hogy mondjak le a barátságomról, nagyot csalódnék benne.

Ha a barátnőd fontos neked, jó a kapcsolatotok, szeretitek egymást, akkor ne állítsd olyan választás elé, hogy vagy te, vagy a barátja. Valószínűleg te húznád a rövidebbet. Nem azért, mert a barátja annyival fontosabb, hanem azért, mert meg akarod mondani, hogy kivel barátkozhat és kivel nem.

2019. szept. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
A páromnak inkább férfi barátai vannak, voltak. Szeret autót, motort szerelni, szeret többnapos horgászatokon részt venni, stb. Soha nem zavart. Soha nem voltam féltékeny. Őt sem zavarta, ha én nőkhöz kerültem közelebb barátilag.
2019. szept. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

„Például azt is megengednétek a barátnőtöknek, hogy áthívja a srácot hozzánk? "


Ez pont hogy így korrekt, minél többet látni a "csakbarátság"-ból annál kisebb az esélye hogy valami összeesküvés van a háttérben. A szeretői viszony általában sok-sok diszkréciót és titkolózást igényel, hogy azt ne mondjam: hazudozást.

2019. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!