Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szégyen, hogy 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szégyen, hogy 15 éves vagyok és még nem volt barátom? Állitólag elég szép is vagyok. De akkor mi van? Akkor miért nem sikerül?

Figyelt kérdés

Azért, mert elég csendes vagyok társaságban? Nem is ismernek, tud nekem nagy szám is lenni...vagy mi van?

Most is tetszik egy fiú, és nagyon rendes meg minden...de, mit csináljak, hogy mondjuk felfigyeljen rám? Vagy, hogy tudjam meg, hogy bejövök-e neki?



2013. ápr. 28. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Képet Képet Képet!!!
2013. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

képet :D

és kicsit jobb jellemzést magadról meg a fiúról is :)

2013. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem kaptok képet! :D Nem ismerlek titeket...:D
2013. ápr. 28. 19:53
 4/16 A kérdező kommentje:
Állitólag elég szép vagyok, tesóm is az..., az alakom, hát inkább a sovány fele....de én jól érzem magam, nm vagyok olyan sovány. Hát...elég csendes vagyok, de rendes meg minden. A fiú tök jól néz ki, rendes is...és szülinapomkor fel is köszöntött, kaptam tőle puszit, pedig soha nm beszéltünk még. Csak egy ismerős.... De tökre birom..
2013. ápr. 28. 19:56
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha 20 eves lennel meg jogos is lenne az aggodasod
2013. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyenlőre semmit nem segitettetek! Hogyan tudjam meg, hogy tetszem-e neki?
2013. ápr. 28. 20:03
 7/16 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle hogy tetszel-e neki? :)

hívd el valahova szórakozni pl. vendéglő stb. akkor majd kiderül mit gondol rólad :D

2013. ápr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én 20 éves koromig nem aggódnék .. 18 éves volt a barátnőm mikor megismerkedtünk én vagyok neki az első pasija azt hittem hazudott , mert elég jól néz ki, de nem. :):)
2013. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Még szinte soha nem beszéltem vele, ilyet nem mernék csinálni!
2013. ápr. 28. 20:13
 10/16 A kérdező kommentje:
Nincs pasim...és tudom, hogy még fiatal vagyok. De van bennem egy olyan fura érzés. Szarul vagyok, szomorú vagyok. Attól sem vidulok fel, ha látom a -kiszemeltemet-, mert tudom, hogy nm vagyunk együtt, vagy épp szarul leszek, mert ,,ohh miért nm néztem hosszasam a szemébe, vagy miért nm csináltam ezt, vagy azt,, Még nm volt pasim, de mégis úgy érzem, hogy nm tudok nélkülük élni, hiányzik valaki, semmi se teljes. Egy komolyabb (amilyen ilyen korban lehet) kapcsolatra vágyok. Arra, hogy valaki mindig ott legyen mellettem, akire számithatok! A gyomromba fura éezés van :)) :((
2013. ápr. 28. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!