Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon az ilyen kapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az ilyen kapcsolatok hogyan működnek?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenkinek a környezetében van olyan kapcsolatban élő férfi, aki ennek ellenére mindig "kicsit" udvarol a nőknek, csapja a szelet, kedveskedik, takarítónőtől kezdve a főnökasszonyig.

A feleség vajon mit szól ehhez?

Én nem vagyok ez a jellem, de tény, hogy ha akarom, akkor én is oda tudom magam tenni(de nem teszem).

Ennek ellenére is sokszor féltékenyek a barátnőim.


Vagy az ilyen kapcsolatokban a nő úgy van vele, hogy legalább ő is félreléphet lelkiismeret furdalás nélkül?


2019. szept. 25. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Ezek a nők tudják, hogy kihez mentek férjhez. Ha pedig évek óta tűrik, amit a férjük csinál, akkor az az ő dolguk, biztis megfelel nekik.
2019. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

"A feleség vajon mit szól ehhez?"

Már nem járok el sehová vele, nincs kedvem azt látni hogyan virul ki más nők társaságában, otthon meg nézhetem az összezuhant sanyargását, itt fáj, ott fáj, semmise jó.

Szex évek óta nincs, nem akarom már én sem vele, a két perces, nyögve-fújtatós semmiből elég volt.

De azt hiszem ez a szerelem, a házasság, az együttmaradás. Az egekbe szökik egy pillanat alatt a vérnyomásod a másiktól, de fogod szorosan a kezét vagy csak önáltatás? Nem tudom :)Mi jó lehet egy új kapcsolatban, ugyanazok a kanyarok jönnének szembe, mással, máshogyan.

2019. szept. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy ilyen srác a haveri társaságban, minden nőnek bókolgat, minden nővel flörtölget. Ennél messzebb nem megy, egyszer sem csalta meg a feleségét, de ő pont ez a fajta ember, aki minden nővel bájolog, amelyik hagyja neki. Beszélgettünk erről a feleségével, őt nem zavarja, ha látja max röhög rajta, neki simán belefér. És nem, ő se jár félre, mondjuk ő nem is flörtölget.
2019. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azért fura, mert egyébként ő is ilyen, hogy nem lép félre vagyis én nem tudom róla, de nem lép át egy határt.

Egyébként nincs vele gond, mint ember.

2019. szept. 25. 11:28
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

"de nem lép át egy határt."

Jó az észrevételed, az ilyen típus nem lépi át a határokat, őt ez tölti fel, a kedveskedés, az udvarlás. Az ilyen férfiak sokszor még anyagiakat is áldoznak erre a célra, teljesen "önzetlenül".

2019. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Volt egy ilyen párom és sose értette meg, hogy miért teszi ezzel szépen tönkre a kapcsolatunkat. Egy idő után meguntam, hogy megpróbáljam elmagyarázni. Képtelen lennék egy ilyen életet élni, ahol állandóan gyomorgörcsöm kell legyen.
2019. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik barátnőm ilyen. Folyton csipkelodik, flörtöl a srácokkal, de szereti elvileg a barátját, egyszer sem csalta meg 4 év alatt.
2019. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyesmi a párom és nincs ezzel semmi bajom. Nincsenek önértélekési problémáim szóval az ilyen ártatlan flörtölgetés és kedveskedés nem okoz gyomorgörcsöt. De azt is megértem ha valaki nem ilyen és ha valakit zavar.
2019. szept. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem tetszene. Láttam sok ilyet, és amelyik alá adják a lovat, az nem mindig áll meg a jópofizásnál.
2019. szept. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Aztán majd jön egy nő, aki megfogja valamivel, és ha fizikailag nem is , de rrzelmileg megcsal majd. Hogy honnan veszem ezt? Csupán saját tapasztalat :)
2019. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!