Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan működnek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működnek az olyan kapcsolatok ahol barátságból lett szerelem?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra,véleményekre lennék kiváncsi
2009. szept. 22. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi már 2 éve együtt vagyunk és úgy jöttünk össze hogy elötte 4 hónapja már ismertük egymást. Egy haveri társaságban voltunk, állandóan "bandáztunk", főleg nyáron és volt mikor kettesben voltunk és akkor eltudtunk beszélgetni, szépen lassan megismertük egymást, megkedveltük egymást és összejöttünk :)
2009. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vok. Jah és csak annyit fűznék még hozzá, hogy van mikor sokszor veszekszünk, de mindig kis apróságokon.
2009. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi másfél évig "haverkodtunk". Aztán összejöttünk, és ez már a hatodik évünk, menyasszony és vőlegény vagyunk. :)

A kapcsolatunk remekül működik, boldogok vagyunk, igyekszünk előbbre jutni, együtt építgetni az életünket.

Nem tudom, mi ennek a titka, de nagyon jó és örülök neki. :)

2009. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha engem kérdezel szarul : D

3-4 hónap előkészület után 1,5 év járás most meg pokol 3 hónapja :D sok sikert ;Đ

2009. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én párommal kB. 10 éve ismerjük egymást, nagyon jó haverok voltunk mindig. De 6 éve én bele szeretem, de akkor nem lett belőle semmi. Így meg maradtunk haveroknak, egy kis elbeszélgetés során kettesben mikor már semelyikünknek nem volt párja rá jöttünk egy beszélgetés során hogy mind ketten szeretjük egymást csak nem mertünk lépni a múlt miatt.De Karácsonykor lesz 2-éve hogy együtt vagyunk. Boldogok vagyunk együtt tervezzük a jövőnket (ház, autó, gyerekek, stb....) néha van egy kisebb vita. De még veszekedés nem volt. Mi levelezve mondjuk el a másiknak hogy ha van bajunk úgy jobban ki tudjuk magunkat fejezni mint élő szóval. Szerintem ez sokat segít hogy ne legyenek veszekedések.


L/19

2009. okt. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!