Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Adnátok második esélyt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok második esélyt a helyemben?

Figyelt kérdés

Volt egy párom, akivel rövid időn belül komolyra fordult a kapcsoaltom. Ő akkoriban még tartotta a kapcsolatot au exével, ami nekem elég érdekes volt, mert szinte minden nap beszéltek egymással, de mindig megnyugtatott, hogy engem szeret, ne legyek féltékeny.

Majd egyik napról a másikra eltűnk az életemből. Először azt mondta, hogy jobbat érdemlek, utána próbálta elhitetni velem, hogy miattam nem működött, de ezt mind interneten keresztül, személyesen nem talalkoztunk.

Másoktól tudtam meg, hogy újra együtt van az exével.

Hónapokig nem beszéltünk egymással, majd amikor az exével tizedjére is szakítottak, ő keresett meg engem.

Azóta mintha kicserélték volna, tényleg latszik rajta, hogy megbánta, amit tett. Most összeakar költözni, viszont én nem vagyok benne biztos, hogy ezt akarom.

Nem azt várom, hogy helyettem döntsenek idegen emberek, de kíváncsi vagyok, hogy ti mit csinálnátok?


N/22


2019. szept. 28. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Fel sem merülne a lehetősége, hogy 1 percet is eltöltsek ilyen ember társaságában mégegyszer. Ha te naív vagy, vagy szeretsz szenvedni, csináld. Az én bizalmamat mindenki csak 1x veszíti el és nem alakul ki újra. 22 vagy, tényleg egy olyan emberre akarod alapozni a legjobb éveidet és később esetleg a családodat, aki otthagyott már egyszer szó nélkül másért? Nem fájt eléggé, vagy mi van? N35
2019. szept. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarsz szamár lenni, mert nincs ló, akkor menj bele nyugodtan.

Én mondjuk meg sem hallgattam volna, amikor hónapok után előkerült.

2019. szept. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha a helyedben lennék.. én nem adnák neki még egy esélyt mert ha egyszer megtette másodszor is megteheti.. látszik hogy nem olyan biztos magában.. Ki tudja hogy le-e zárta a dolgot.. De csak te tudhatod hogy megtudnál-e bízni benne újra..
2019. szept. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Aki egyszer megtette, meg fogja újra, tapasztalat.
2019. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Èn nem adnèk. Eleve gerinctelen ül viselkedett veled. Másrèszről még csak azèrt ment vissza hozzád próbálkozni, mert az ex-szel mègsem jött össze, ès nem akart fix punci nèlkül maradni.

Megbánni meg erősen kètlem, hogy megbánta, de hát valamit produkálni kell annak èrdekèben, hogy meghasson.

Ha igazán szeretett volna, nem hagy el, pláne nem egy ex-èrt, akivel már korábban sem működött. Pótlèk voltál, most is az lennèl.

Èn elhajtanám a fenèbe.

2019. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy adnék, már rég tiltottam volna és nem beszélnék vele többet.
2019. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Hellmano ***** válasza:
100%
Ex ex ex...még hányszor írjam le nektek, hogy aki csak egyszer megemlíti az exét attól azonnal meneküljetek! Itt a példa. Ha neked ez kérdés, hogy mit kellene tenned, akkor szerintem meg is érdemled. Itt nincs esély, de töröld az életedből olyan szinten, mintha nem is létezett volna menjen vissza az exéhez 20.-jára is.
2019. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is!
2019. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy csontkopp ilyen sztorik nekem is, adtam egy esélyt, mert naiv voltam, akkor 23. Mily meglepő, fél évre rá megint ott hagyott, megint az exe miatt.

Lehet szép szavakkal ígérgetni, de aki egyszer ezt megcsinálta, az nem tisztel és nem is fog.


26/N

2019. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóba se állnék újra egy ilyen jellemtelen szar alakkal. A legszebb éveidet éled, gondolkozz! Találsz Te százszor különbet is. Ő pedig hülyítse azt, aki akar, ez egy sheggfej.
2019. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!