Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti adnátok egy második esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok egy második esélyt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit tanácstalan vagyok egy személyes ügyben. Van egy pasi, akivel még egy online társkereső oldalon ismerkedtem meg tavaly decemberben. Minden jól alakult, együtt is szilvesztereztünk( ott voltam három napot, de nem volt szexuális viszony) amikor meghalt az egyik rokona. Nagyon megviselte persze, teljesen magába zuhant, és engem kicsit elfelejtett. Távolságtartó lett, nem keresett, hiába mondtam hogy mellette vagyok. Januárban egy kisebb vita után megszakadt a kapcsolat, nem is beszéltünk. Tegnap rám irt, hogy nem szeretnék-e találkozni vele, meg kicsit beszélgetni .

Itt jön a kérdés: adjak neki még egy esélyt, vagy inkább hagyjam az egészet. Mondtam neki még át gondolom, bár nem tudom mi sülhetne ki ebből.

Szerintetek?

Köszi a válaszokat előre is


2016. ápr. 4. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

A te életed, a te döntéseid, a te felelősséged.


A saját életedben miért nem tudsz egyedül dönteni? Mi nem adhatunk neked ebben az esetben tanácsot.


Most lesz itt pl. 2 igen, és 2 nem. Akkor továbbra is vársz az itt jelenlevők válaszára, és csak akkor fogsz dönteni, ha a többségi válasz már megszületett?


A saját érzéseid alapján dönts! És ne az itt leírt válaszok alapján! Neked kell tudnod, hogy érdemes-e vagy nem! Te ismered..stb.. szöveg.

2016. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én adnék neki egy esélyt. Végülis nem komoly kapcsolatban voltatok, ahonnan ő szó nélkül lelépett. Max nem lesz belőle semmi, de megpróbáltad.
2016. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

bár nem szeretem az ilyet, de végülis volt rá oka, szóval szerintem én a helyedben adnék neki még egy esélyt (persze csak ha te szeretnél még vele találkozni ennyi idő után is)

ha megint eltűnik, akkor viszont annyi, azt se hagyd, hogy szórakozzanak veled

2016. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) végül nem lett második esély
2016. ápr. 7. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!