Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha egy lány az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány az első randin nem olyan szimpatikus, adnátok neki második esélyt?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nagyon elszúrtam egy fiúval az első randim, nagyon béna voltam. Mondta pedig, hogy jó velem lenni és hogy találkozhatnánk még, de azóta mégse keres. Én szeretném helyrehozni, mert nekem szimpatikus volt, csak nagyon önbizalomhiányos vagyok és nem tudok randizni. :(
2015. dec. 26. 23:00
 1/8 opened paradise ***** válasza:

Adnék,de volt már olyan,hogy végül nem adtam...azt sokáig bántam amúgy.

Keresd te! :)

2015. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért randizol egyáltalán addig, amíg még saját magadban sem bízol? Előbb szedd össze magadat és utána nyiss mások felé, mert így folyamatosan csak csalódások érnek majd.
2015. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát írtam neki, hogy boldog karácsonyt, mondta, hogy nekem is, de ennyi. Ezt elszúrtam..
2015. dec. 26. 23:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem szimpatikus akkor nem, de ha már egy kis dolog is van amiért jó volt akkor igen. Ha azt mondta, de nem keres akkor szerintem ennyi. Ha nekem tetszik valaki akkor, legalább másnap ráírok, hogy hogy van meg stb..még ha nem is rögtön a kövi találkozót kérdezem.


Nekem is kellett kb 2 hét mire felhoztam a lánynak a 2. találkozót, mert nagyon önbizalom hiányos vagyok és nagyon szeretem ezért félek is.


De ha nem keres azóta, még arra sem ,hogy mi van veled, akkor ne reménykedj nagyon.

2015. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól, pontosan mit csinált a randin ami miatt nem volt szimpatikus.
2015. dec. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi különöset igazából, csak bénáztam, nem igazán tudtam megnyílni.
2015. dec. 26. 23:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd jön másik...
2015. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, és csak annyi a probléma, hogy ideges volt, akkor simán. Nem lehet minden elsőre tökéletes. Egy második randit mindenképp adnék.
2015. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!