Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak egy csók volt mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy csók volt mégis elhagyott. Meg sem magyarázhattam. Miért?

Figyelt kérdés
3 éves kapcsolat volt, nagyon szerettük egymást. Egy buliban megcsókolt egy srác és hirtelen nem tudtam megpofozzam vagy mit tegyek és vissza csókoltam. Részeg voltam. Nem magyarázhattam meg, azonnal szakított. Azóta eltelt pár év, nekem született egy kislányom. Rossz a kapcsolatom a párommal. Rengeteget gondolok a régi szerelemre. Nem értem ha igazán szeretett, hogy hagyhatott el? Most is el jött az apám temetésére, akkor miért? SZERET MÉG?

2019. szept. 28. 17:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy szeret, de ez már akkor se lesz olyan. Megtetted, vess magadra. Vond le a tanulságot, ne legyél részeg.
2019. szept. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Mit lehet ezen magyarázni? Normális ember azonnal lepofozza vagy legalábbis ellöki a próbálkozót. Szar kifogásokra gondolom nem kíváncsi, ezért is nem fogsz neki magyarázkodni. Ilyen olcsó kibúvókra senki nem vevő, hogy "de há' részeg voltam".


"Nem értem ha igazán szeretett, hogy hagyhatott el?"


Most komolyan? Remélem ez csak egy trollkérdés, mert ha komolyan gondolod az nagyon rossz fényt vet rád. Most el kellene néznie, hogy másokkal csókolózol? És mi jön még? Majd ha in flagranti kap rajta valakivel akkor egy "bocsi véletlen volt" vagy "azt hittem te vagy az így a félhomályban" akkor azt is?


Ugyan már.


Természetesen fordított nemekkel is értve.

2019. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%

"Azóta eltelt pár év, nekem született egy kislányom."


Kitől?

A régi szerelmedtől? Miután elhagyott? Visszajárt dugni?

Vagy attól, aki megcsókolt? Akkor volt folytatás is, nem?

Vagy csak úgy menet közben alája feküdtél valakinek?

2019. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

#3


Az is véletlen volt, részeg volt, idegállapotban volt, maga se tudta hogy történt stb. egyéb gagyi kifogások.

2019. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Szült egy csávónak, akit nem is szeretsz. Simán visszacsókoltál egy idegen pasinak részegen egy buliban. Jó nagy buta lotyó lehetsz. Ebben a történetben egyedül a kislányodat sajnálom. Sajnos a gyerekek nem tudják megválasztani hova szülessenek. Szép kis csonka család lesz ebből. Gratula hozzá.
2019. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a csok csak urugy volt ahhoz h elhagyjon mert 3 ev utan egy jo kapcsolatban az illetot legalabb mrghallgatja a masik fel- egy csok miatt nem rugnak fel ertelmes felnottek egy boldog parkapcsolat, zomeben tinik korai huszonevesek teszik csak.
2019. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
Jól döntött ha elhagyott. Nem vagy teljesen normális. Szedd ossze magad es a mostani életeddel foglalkozz. Hihetetlen hogy a saját gyengeségeddel tönkreteszed mások életét
2019. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Akkor a pasi 24 éves volt én pedig 23. Azóta se ment férjhez tehát valószínűleg baromi nagy nyomot hagyhattam benne...
2019. szept. 28. 19:42
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

"pasi 24 éves volt" "Azóta se ment férjhez"


Ezek ütik egymást, kezdesz belezavarodni a saját hazugságodba.

2019. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Úristen, elírtam. *nem nősült meg. Boccs..
2019. szept. 28. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!