Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis miért van?

Figyelt kérdés

A fiúk folyton azt mondják, hogy nekik normális lány kell, aki ritkán/nem/kulturált keretek között bulizik, nem issza le magát a sárga földig, nem fekszik össze mindenkivel, nem adja csak úgy oda magát, kedves, lehet vele beszélgetni stb...


Ennek pont az ellenkezőjét látom. Az ilyen közeli ismerőseimnek mindig van barátjuk, esetleg akad havonta olyan srác, aki szerelmet vall neki, kapcsolatot szeretne vele. Nemrég beszélgettem az egyikükkel, hogy az előbb említett dolog történt meg vele. Megkérdeztem tőle, hogy mi lesz, mire azt felelte, hogy ő akkor hogyan bulizna tovább?!


Smárolnak minden jött-menttel, visszataszító képek vannak fent rólunk a közösségi portálokon( pl térdel a lány a sarokban, egyik kezében cigi, másikkal pedig egy üveg bort iszik.


És ezek után is futnak utánuk a fiúk...


16 évesen egyszer randiztam vkivel, 2. alkalom volt. Bejelentette, hogy fáj a háta (régen valami ehhez kapcsolódó betegsége volt), és mondta, hogy felmehetnék hozzá, megnézünk valamit. Én mondtam, hogy a felmenetelből tudom, mi lenne, úgyhogy nem. Mondta, hogy oké, mintha tényleg elvárta volna a dolgot, csak nem jött össze. Délutánra csodával határos módon jól lett, mintha nem is lett volna semmi baja.

Múltkor nem smároltam egy ismerősömmel házibuliban, elküldött a búsba, és mondta, hgy micsoda fapina vagyok.


Itt megjegyezném, hogy mind a két fiú teljesen normális volt, nem úgy ismertem őket, mint akik arra mennek...


Ezek után kérdezem én, hogy a fiúk miért is szeretnének normális barátnőt, ha valójában így viselkednek?


18/L



2015. szept. 20. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos picit általánosításnak élem meg amit írtál. Hidd el hogy nem minden srác ilyen, de bizonyos korosztály és "felfogással rendelkező" srác tényleg az olyasmi lányokat vadássza mint te.


volt idő még nekem is ezek a típusú lányok kellettek. Miért? mert könnyű prédák voltak, és nem kellett velük nyűglődni. El is veszett a varázs amikor megtörtént a közeledés.


Az igazi férfi nem a bugyi letolásával hódítja meg a nőt, hanem addig megy míg a szívét nem szerzi meg ;)


Ilyesmivé váltam! Idő és tapasztalat ezeknek a srácoknak és jó eséllyel ők is megértik!

26F

2015. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

16-18 évesek közt nem is tudom, miért lepődsz meg ezen. Többségük éretlen akármilyen kapcsolatra ami nem online, nemhogy párkapcsolatra. Az őszinteség, tartás, következetesség szintén nincs meg, bemész ma egy középsuliba, és mindenhol neonszínű cipő, répanadrág, iPhone, 10 centis hátranyalt haj, füves cigi, egymás fúrása, kibeszélés, stb. ezektől várod a komoly párkapcsolatot? :D Nem azt mondom, vannak normális emberek is, de szerintem ebben a korosztályban ők olyan szinten kilógnak a sorból, hogy egyszerű kiszúrni őket, és higgy nekem, szeretnek szép lányokkal beszélgetni :)


21/F

2015. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos igen, abban igazad van, hogy ezek fiúk, nem pedig férfiak, ezt én férfiként mondom. Van egy határ, ami alatt fiúról és lányról, fölötte meg férfiról és nőről beszélünk, ezt a határt pedig egy szellemi és lelki érettség után lehet csak átlépni, ami egyáltalán nem életkori sajátosság és nem is nemi, én például ismerek olyan férfit, aki 17 éves és olyan fiút, aki meg 28, az előbbi előre tervez, meggondol mindent és igyekszik visszaadni azt, amit a szüleitől kap, a másik egy nemtörődöm, lusta dög, aki 9 éve jár egyetemre a faterja pénzén és a BD-t se szerezte még meg semmiből. Ott futnak sokan zátonyra, hogy életkorhoz kötik az említett érettséget és azt hiszik, hogy a képzeletbeli 18-as határ átlépése után már automatikusan férfivá vagy nővé válik az ember és úgy gondolják, hogy ily módon az illető alkalmas egy párkapcsolatra.

Annyit tudok tanácsolni, hogy férfiakat keress, DE ne feltétlenül idősebbeket, mert ahogy azt fentebb írtam, az érettségnek semmi köze az életkorhoz. Nem akarlak megbántani, de úgy érzem te is csak lány vagy, nem pedig nő, máskülönben nem általánosítanál, a kérdésed magyarázatában meg egy kalap alá veszed az összes fiút/férfit. Nőj ki ebből minél hamarabb és akkor talán majd egy egészen más perspektívából leszel képes látni a világot.

2015. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok olyan mint az általad említettek. Normális lányt szeretnék, és én is igyekszem így viselkedni.
2015. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akartam altalanositani, es szerencsere ismerek is normalis fiukat, csak nekik mar van baratnojuk. x)
2015. szept. 20. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!