Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Történt veletek már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veletek már olyan, hogy egyszer félreléptetek, De Sosem derült ki?

Figyelt kérdés
Én nem értem az mondják, hogy előbb vagy utóbb..mindenre fény derül, valóban lehetséges hogy nem derül ki? Hogyan képesek erre az emberek hogy nem vallják be...úgy értem semmi lelkiismeret?
2015. máj. 19. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Minek vallják be, ha tudják hogy csak baj lesz belőle?
2015. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy kapcsolat alapja nem a tisztelet, a bizalom és az őszinteség? Nem ítélek el miatta senkit..:) Csak nem tudom... Én ilyen helyzetben nem tudnék tagadni..
2015. máj. 19. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt velem ilyen. Egy párkapcsolat alapja a bizalom, szeretet. Ha az egyik fél félrelép, a kapcsolat nem ér semmit.
2015. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A minimum lenne a megcsalótól hogy elmondja,ha nem gerinctelen és a késöbbiekben nem szeretne mással kavarni mert átgondolta hogy fonttos az a személy neki.Ha nem mondja el valoszínű több ilyen kalandba benne szeretne lenni.Az hogy van-e olyan titok ami nem derűl ki hát nyílván nem minden kerűl napvilágra ha a lelkinyomorék jó hazúdozó.
2015. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Volt ilyen. Már rég nem vagyunk együtt, de erről a mai napig nem tud. Jobb így. Teljesen felesleges fájdalom. Nemsokkal később szétmentünk, szar volt a kapcsolat.


Egyébként a megcsalással úgy vagyok, hogy nem örülnék neki ha a párom megcsalna, de ha így tenne, egyszeri alkalom..tehát nem néz hülyének és nincs hosszú viszonya..és szánja bánja, velem akar lenni, szeret, akkor nem akarok róla tudni. Legyen ez az ő keresztje, ha lelkiismeretfurdalása van, akkor rendezze le magában, de nekem ne okozzon feleslegen fájdalmat.

2015. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Na, előre köszönöm százalékom lenullázását.

Én csaltam. Nem buktam le.

Max privátban elmesélem.

2015. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen, történt, 14 éve. Még mindig együtt vagyunk és úgy érzem, nem bánthatom meg őt ennyire a saját lelkiismeretem megnyugtatása terhére.
2015. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező tuti nagyon fiatal vagy még...
2015. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
én is csaltam meg már a pasim, sose derült ki. valószínű nem is fog :) L/25
2015. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Hogyan képes bárki is megcsalni a párját? Akkor nyilván problémák vannak a kapcsolatban, de miért nem szakítanak először? Ha már mégis megtörtént, akkor meg az lenne a minimum hogy a másik szemébe mondja, még ha ezzel el is csesz mindent..
2015. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!