Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit kellene tennem? Van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Van értelme?

Figyelt kérdés
Menyasszony vagyok, de most megtudtam, hogy a párom az évek alatt folyamatosan megcsalt. Azután kérte meg a kezem is, miután kiderült egy botlása, akkor azt hittem egyszeri volt, így megbocsátottam, majd jött a lánykérés. Most viszont kideült, hogy végig ez ment..
2019. okt. 4. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme csodára várnod, az nem lesz.
2019. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy a patkany, aki nem tisztel, le se szart eddig se, nem valtozott meg. Hihhhettettlen. Meg vagyok döbbenve.
2019. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp hagyd ott
2019. okt. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritka az, amikor a félrekefélő fél csak egyetlen egyszer teszi meg.

Nem kellett volna igent mondanod a gyűrűre. Itt rontottad el. Ne a mesékben élj, a valóság más.

Tanulságot vond le, hogy nem bízunk meg abban, aki 1x is átvert.

2019. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell eldöntened, hogy megfelel-e egy olyan házasság, ahol a másik fél félrejár. Hogy amíg te a gyereket neveled, addig ő más combjai közt keres némi relaxációt. Egy eljegyzést könnyebb felbontani, mint egy házasságot. Ha később jössz rá, hogy neked ez nem felel meg, magaddal szúrsz ki. Csodálatos változásra ne számíts. Ahhoz pedig elég kitekert erkölcsűnek kell lenned, hogy így éld le az életed.

Szerintem nem vagy olyan. Dobd. És keress mást, akivel boldog lehetsz.

2019. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az eljegyzés nem jelent semmit, nem kötelez semmire.

Bennem csak az a kérdés merült fel, hogy egyáltalán van-e más opció ezek után mint az azonnali instant bann.

Hogy még felmerül benned a lehetőség, hogy megbocsáss????

Ennyire ne legyél már szolgalelkű megalkuvó.

2019. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Attol hogy eljegyzett csak bebiztositotta magàt hogy igy sem lépsz le. De attol az még nem biztod hogy el is akar venni
2019. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gerinctelen szar alak. Nincs értelme folytatni vele. Találsz olyat majd, akinek Te leszel a mindene.
2019. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Sose fog megváltozni.
2019. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha mar magadtol nem tudod mit tegyel, akkor mi mit tehetunk? Mas kivagta volna mint a szrt. Nemhogymég gondolkodni, hogy mit tegyel. Mi akarmit irunk tanacsot ugyis az lesz amit te szeretnel.



Ui: boldog eletet kivanok neked, es soksok turelmet ahhoz, hogy egesz eletedben megcsalt feleseg legyel.



Ne maaaar,hagyd a pcsba nehogymar,ennyibe nezd magad hogy nevessenek a hatad mogott. Szereto es a "parod"..

Kimeld meg magad tobb evnyi szenvedestol.



Sok sikert!

2019. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!