Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most ez mi? Vagy csak annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Vagy csak annyira félek hogy elveszitem hogy bemeselem magamnak?

Figyelt kérdés
Az exemmel újra akarjuk kezdeni a kapcsolatunkat. Megbeszeltuk ugye h ujra beszelgesunk talalkozgasunk es majd alakul ha ugy van. Én akkor más fiuval is beszeltem és le is fekudtem vele, ezt megtudta haragszik rám. Ugye mindent megteszek az érdekében hogy ezt a hulyesegem jóvá tehessem. H ujra bizzon bennem. Mivel azt mondta szeret hianyzok neki. Megadtam neki a facebookos jelszomat h lassa nem beszelek senkivel. O neha neha bele nézeget de egyáltalán nem zavar mert tényleg jova akarom tenni es szeretnem h bizzon bennem. De viszont tegnap fel hivtam masik hivasban volt ra kerdeztem kivancsisagbol nem is tudom miert h kivel beszelt mivel ez este 9 fele történt, azt mondta hogy barataival csoportos hivasban volt. Megkerdeztem tőle hogy mivel én is megadtam megadja e o is a jelszavát. Erre fel volt haborodva hogy nem neki kell bizonyitani igy o minek adna meg. Megertettem jogos csak ugy vagyok vele ha nem titkol semmit akkor miert ne lehetne. Anno mikor együtt voltunk tudtuk egymáset en sose neztem bele az ovebe de megis jo érzés volt h tudom. Most kezdem azt érezni hogy nem csak én voltam az ki ferre lépett ez alatt hanem o is csak most direkt probalja rám terelni hogy csak en erezzem magam rosszul.
2019. okt. 9. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Óvoda, kiscsoport.
2019. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erről ez jut eszembe: [link]
2019. okt. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy gyerekes, de viszont tényleg bánom es probalom jova tenni, de viszont azt se akarom h o ezt kihasznalja.
2019. okt. 9. 12:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora lábtörlő egy nő vagy, már megbocsáss... Olyan dologért vezekelsz, amit el sem követtél. Lefeküdtél valakivel, amikor együtt se voltatok? Aztán te csússz térden, ő meg a szent és sérthetetlen?! :DDDD

Azért gondold végig ezt a felállást még egyszer. Hihetetlen, hogy ilyenért lemész kutyába. Kb semminek nézhet már a párod és baromira élvezheti, hogy kontroll alatt vagy. Gratulálok!

2019. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

4-es a szívemből szóltál!

Miért engeded meg neki, hogy így csicskáztasson egy olyan dologért amihez semmi köze? Nem voltatok együtt tehát nem meg család az, hogy te lefeküdtél mással?

Mi a jó büdös francnak kell egymás üzeneteit olvasni? Bizalom nulla! Mert ha lenne, akkor pont hidegen hagyna mindkettőtöket a m

2019. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

... a másik jelszava.

Szerintem ez egy alapjáraton elrontott kapcsolat, felesleges újra kezdeni.

Te pedig szedd össze magad! Ne légy már ekkora lábtörlő.

2019. okt. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne ha nem kezdenétek újra.Bizalom,még a semminél is kevesebb.Turkáltok egymás facebookjában,ez nem szép.
2019. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!