Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom ki a fájdalmat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom ki a fájdalmat, hogy elveszítem. Más is volt így?

Figyelt kérdés

A pasim, akivel MINDENT megtudtunk beszélni, teljesen lerázott, lekoppintott engem 2 hónapja. A hülye is látja, hogy ennek vége. Nem keres, nem hív, nem mondja, hogy szeret, nem akar találkozni. A semmiből lett ilyen, gondolom 3,5 év után talált mást. Nekem ő volt a legnagyobb támaszom, és fáj, hogy nem tudjuk normálisan lezárni. HIába beszélek vele, kiabál velem, és ignorál. Tehát, ez a vége.

Emellett elég nehéz helyzetben vagyok: van egy bolond testvérem, aki beverte a szobaajtót dühében, egy skizofrén anyám, aki meglopott, és egy 96 éves nagymamám, aki mindennapos ápolásra szorul. Én jómagam a skizofrén anya miatt 14 éves korom óta pánikbetegséggel küzdöttem. Most vagyok egyetemen másodéves.

Barátaim nincsenek, 3 legjobb barátnőm mozdult rá a hátam mögött a pasimra(mostmár ex), amire sajnos saját szememmel láttam, bizonyítékom van.

Tehát most 0 barát, 0 kapcsolat. Felkelek, nézek ki a fejemből, és semmihez sincs erőm. Egész nap sírok, hogy ezt mivel érdemeltem ki. Sose vágytam sokra, csak figyelemre.

Nem sajnáltatom magam, segítséget szeretnék kérni, vagy hasonló történeteket, és hogy ki hogy lábalt ki ebből.

Köszönöm, ha van pár percetek elolvasni, és írni.


2018. júl. 25. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem is kb 2 hónapja lesz, hogy dobtak. Sajnos ilyen az élet és ezen túl kell lendülni. Majd jön olyan, aki tégedet lát mindenkinél jobbnak és a többi meg nem érdekli.

Amúgy azok akik rámozdultak a pasidra, nem nevezhetőek barátnőknek. Az ilyen nem barát, hanem aljas féreg.

2018. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarok p.cs lenni, de ha elmennél dolgozni nem lehet hogy nem egész nap a helyzeten keseregnél hanem lefoglalnád magad? Mert így nyilván szenvedsz ha fekszel egész nap és keseregsz.


A szakításnak pedig általában van valami oka.

Nem veszekedtél vele vagy nem panaszkodtál neki sokat? Ezek is egy idő után sokak tudnak lenni.

Ha meg kitartott melletted a 3 barátnőd ellenére akkor valószínű hogy nem egy nő miatt van vége hanem alapból is betelt a pohár.

2018. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hmm.....hid alatt újrakezdeni.
2018. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!