Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon sok házas ember prostituálthoz jár?

Figyelt kérdés

A prostik vendégeinek jelentős részét a házas emberek teszik ki. Sőt... Ha még csak sima női prostiktól lennd szó.


Az egyik melegprosti a neten fakadt ki az őt ért tamadásokra, és üzent a nőknek, hogy fejezzék be a tamadást, mert éppenséggel az történik, hogy miután elmentek hozzá, hazamennek, és befekszenek az ágyba a párjukhoz...


2019. okt. 13. 16:26
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
51%

3..: Nagyon kevés embernek van ilyen neje: [link]


Sajnos van akinek ilyen van, és rommá van csalva szegény ő is.


(most tényleg egy k.u Rvázós pasit kellene szeretni, ajnározni felnézni rá? A fenéket. Csak kiábrándulni lehet belőlük nagyon gyorsan.)


Mellesleg inkább ne itt reklámozd, hogy a nemileg fejletlen gyereklányokhoz vonzódsz. Nem cool.

2019. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
31%

A nők és a felelősség-vállalás.

Meg egyébként se értem, mi akkora tragédia azon, ha valaki egy kefélésért fizet egyet. Na és?

Ha megkíván egy jó kaját és beül egy étterembe, az se sokkal másabb. Szükségletek kielégítése. Ettől még a szíve lehet otthon is, csak a gatyájában lévőt kell magával vinnie.

Itt ütközik ki a nemek gondolkodásmódjában lévő különbség.

Én értem a férfiakat. Az önérzetemnek ugyan nem esne jól, de mivel tudom, hogy nem vagyok egy 10/10-es így nem hibáztatnám érte, ha elmegy megdugni egy olyat. Aztán hazajön hozzám, mert az én társaságom, az én ölelésem kell neki.

A nők nehezen viselik, ha rá kell jönniük hogy nem olyan vonzóak, mint szeretnének lenni.

Na meg sok kapcsolat úgy van, hogy csak azért mennek bele a felek, mert nincs jobb, de úristen egyedül lenni meg olyan rossz, hát inkább hozzámegyek ehhez az ocsmány hájgolyóhoz, aki még kopaszodik is! A pasi meg úgy van vele, hogy olyan asszonykája úgyse lesz, akit tényleg kívánna is, hát jó lesz ez a sminkben még tűrhető, smink nélkül viszont förtelem bányarém is. Úgyis sötétben szexelünk. Hány ilyen párt látok napi szinten! Itt se kell azon csodálkozni, hogy a férj befizet egy körre.

Ettől nem lesz épp jó lélek az emberke, oké. De azért ez már előtte is látszott - volna, ha az emberek hajlandóak lennének előbb kiismerni egymást, megérteni egymást és csak utána házasodni. De hát manapság...

2019. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
84%
Akkor beszéljünk arról is, hogy a férjek mit szólnak ahhoz, hogy az apu testű, kopaszodó, szexben unalmas férjük helyett eltölt ének pár kellemes órát egy fiatal, jotestű, potens pasival.
2019. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
43%
Ott a pont a #13 nál.
2019. okt. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
14%

Na ja. Csak azt felejtik el sokan, hogy a pasi tud érzelem nélkül is dugni.

Egy nő kevésbé. Ha pedig érzelem van a félrekúrásban, na az már gáz. Mindkét félnél.

2019. okt. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
52%
Engem nem zavar, ha a férjem néha elmegy prostihoz, ahogy az se, ha néha étteremben eszik. Fentebb már írták ezt az analógiát, szerintem is helytálló.
2019. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
35%
Kit érdekel #14? Az aputestű valószínűleg azért unalmas az ágyban mert a nő is az.
2019. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
70%

A nő nem kaja. Nem brassói nem hamburger, de nem is csak egy nemi szerv. Remélem neked is ezzel a gyenge kifogással jönnek egyszer, hogy bár megcsalt többször is de a szíve azért otthon van azért kedves 71%-os. Akkor tudnék ilyen lazán hozzáállni a dologhoz ha valami teljesen közömbös számomra érdektelen alakkal élnék együtt,

úgyhogy ezeknek a férfiaknak is kb. hasonló járhat a fejükben.

2019. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
41%

19: a szex meg nem szerelem.


Neked együtt jár, nekem nem. 74 százalékos.

2019. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
43%

Uhum.

Mennyit beszélgettél őszintén és tabuk nélkül férfiakkal erről? Nem eggyel, hanem sokkal, nem csak egy rétegből? Olyannal, aki nem hajtott rád épp, mert ő nem biztos, hogy azt mondja/mondta amit ténylegesen gondolt?

2019. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!