Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hány félrelépést lehet kimagya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány félrelépést lehet kimagyarázni? Úgy értem, ha az első kiderült, kidumáltam, egy második esetnél felmerül a gyanú, hogy mégis igaz vagy kidumálható?

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Egyénfüggő, nálam egyet se lehetne kimagyarázni.
2019. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze, első, hogyne:-)
2019. okt. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
másodszorra? esélytelen,bukta.felmerül hogy igaz? egyértelmű ember.
2019. okt. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez erősen függ attól, hogy kinek.
2019. okt. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Én már attól elváltam, hogy mindig más nőket bámult a neten meg az utcán. Meg sem csalt.
2019. okt. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire hülye a partnered.
2019. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

#5:

Az én párom is ilyen full-hisztis volt, még pszichodokihoz is elment a problémájával mert belebetegedett a tudatba hpgy más nőket is megmegnézegettem. De ott is csak azt hallotta hogy ez normális dolog :-)

2019. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem normális, tekintve, hogy hozzám sem ért és rám unt, viszont minden nő után fordult mellettem is. Ez bunkóság és tiszteletlenség, én pedig nem vagyok hisztis, soha nem voltam az. Nem voltak cirkuszok, higgadtan megtárgyaltam vele, ő azt mondta, rám unt szexuálisan, de emberileg nagyon értékel. Én nem érzetem magam értékelve egy cseppet sem. Egyszerűen otthagytam a fenébe.
2019. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

"Rád unt szexuálisan" ? Ja oké, akkor az azért komolyabb problémákat takart mint a sima utánbámulást. Különben is az ilyesmi inkább a 20+os párok esetében okozhat gondot, viszont ettől még a szex továbbra müködik, sőt...

A 30-40 éveseknél viszont a férfi általában már van annyira fegyelmezett hogy nem fordul meg minden formás segg láttán, ellenben otthon a szex inkább a reszelés kategória, az asszony meg a fadarab szerepét tölti be.

2019. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam fadarab. Ezért is fájt a dolog. Hiába parádéztam neki szexi alsónemúben, és mivel évekig már csak akkor volt szex ha én kezdeményeztem, fadarabnak sem nevezném magam. Ő viszont nem volt egy lepedőakrobata soha sem. Azt hittem, mivel szeretjük egymást, ez elég lesz. Sosem csaltuk meg egymást, de én úgy gondolom, egy szint után ez pontosan azért megalázó, mert te mindent megteszel, a másik meg szépen lassan eltávolodik. Utólag belegondolva ha megcsalt volna fizikailag, akkor sem lett volna nagy különbség, ugyanolyan elárulva éreztem volna magam. Nekem volt nagyon szexuális igényem mindig, és mégis ő volt aki másfelé kacsingatott. Magára valamit adó nő ezt nem tűri.
2019. okt. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!