Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy ismerkedés terén az előítéleteiteket sutba hajítva mégis megpróbálkoztatok, és végül csak bevált a gyanú, az előítélet?

Figyelt kérdés
Egy kétes erkölcsű lány hülyített be azzal, hogy megváltozott, már nem az, aki volt. Tudtam a múltjáról, tudtam, hogy milyen mocskosságokat tett, mégis úgy voltam vele, hogy megpróbálok nem előítéletes lenni, és inkább hinni ennek a lány szavainak. Nagy hiba volt. Úgy tapasztaltam az évek során, hogy kutyából nem lesz szalonna. Viszont akkor miért szokták durrogtatni ennek az ellentétét, hogy кurvából lesz a legjobb feleség?
2014. júl. 9. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordult velem, ugyan ez, nem is egyszer, csak sráccal, mert ugye nem vagyok leszbi, csak engem nem lehet behülyíteni, de mindig kiderült, hogy az illető abszolút nem változott, utána csak magát égette.
2014. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a lánynak volt rólam és ezért nem akart találkozni. Végül kikönyörögtem tőle egy találkozót és azóta együtt vagyunk. A probléma az volt, hogy ő sem hitte el, hogy megváltoztam.
2014. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ti férfiak mi jogon ítélkeztek?? ti beszéltek itt a tiszteletről miközben a hűtlenség 80% férfiak okozzák,ti vagyok a łurvák
2014. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Volt már olyan lány az életemben, aki pont ilyen volt: simán bevallotta nekem az elején, hogy hány pasival kefélt és még azt is hangoztatta, kik voltak azok. Nekem akkor szállt el a bizalmam, de nem szakítottam vele. Hónapokig együtt voltunk, majd akkorát csalódtam benne, mint még nőben senki.

Mondani bármit lehet, elvileg lehetséges, hogy valaki megváltozik, de kicsi az esélye. A lényeg a viselkedésében van, figyeld meg hogyan viszonyul más pasikhoz egy társaságban. Ha kelleti magát másoknak, de továbbra is próbálja rendes csajnak beállítani magát, akkor hagyni kell a francba. Persze, ehhez jó emberismerőnek kell lenned: meg kell tudni különböztetni, hogy mikor hazudik és mikor nem.

2014. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!