Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mennyi idő feldolg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő feldolgozni azt, ha egy 4 éves kapcsolat után valakit megcsal és kidob a párja?

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyolc év volt, mire túl tudtam lépni rajta úgy, hogy ne okozzon gondot a következő kapcsolatomban.
2019. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első alkalommal nagyon váratlanul ért, terveztük a nyaralásunkat és egyszer csak csörög a telefon hogy részéről ennyi volt és másba szerelmes. Akkor úgy fél évbe telt mire sikerült alkoholba fojtanom a bánatomat. A másik alkalom már sokkal olajozottabban ment, pénteken szakított velem és az egész hétvégét végig buliztam és rohadtul nem érdekelt. Az első szakítás óta úgy állok a párkapcsolataimhoz hogy időlegesek, nem tervezek hosszútávra senkivel....állítólag ez is az első szakításnak köszönhető.
2019. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
11év és egy gyerek után derült ki tavaly, hogy a férjem félre*rt, és igaz én dobtam ki, de még nem tettem túl rajta magam. Sokkal könnyebb már, de még nem az igazi :/
2019. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attol fugg.

Azert négyév még nem a világ!

Gyerek gondolom nincs.

Engem 23 év házasság utan csaltak meg,két nagy gyerek volt!

Jopár év eltelt,mig eljutottam oda,hogy nem sirok megcdalos filmeken,és nem katzogok rajta.

2019. okt. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon emberfüggő.
2019. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem csak simán megcsalt a párom. Seggrészegen lefeküdt valakivel akit a cseten szedett össze. A bizalom azóta már nincs meg, de nem rúgtam ki. Sejtésem szerint azóta is volt seggrészeg félredugása, azt már be sem merte vallani, de mivel gyerekek vannak és nagyon régóta vagyunk együtt ez már szerintem így marad. Azóta én is így állok ehhez a kapcsolathoz és így könnyebb lelkileg elviselni.
2019. okt. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó,én a 4. es vagyok.Hogy érted azt, hogy te is úgy állsz hozzá, és könnyebb lelkileg elviselni így?


Seggrészegen,ahogy írod, hogy tud félrekúxrni,ilyenkor is felállx neki?:( Nekem nem ez a tapasztalatom,ezért lepődtem meg.


Hány éve vagytok együtt?Még kicsik a gyerekek?Nem látsz rajta megbánást, jó irányba változást?

Mert enélkül én nem maradtam volna vele, pedig nekünk akkor már szinte mindkettő nagykorú gyerek volt...


Sajnos,nekem is van tapasztalatom etéren,ahogy írtam is...:(

2019. okt. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!