Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kit csaltak már meg? Hányszor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit csaltak már meg? Hányszor? Mennyi idő alatt tudtad feldolgozni? Mennyi ideje tartott a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ebben a helyzetben vagyok jelenleg, nagyon el vagyok keseredve. Megbíztam benne, még az utolsó pillanatban is állította, hogy nem csal meg az exel.


Valaki valamit tud tanácsolni a feldolgozáshoz?

Nektek megmondták vagy te jöttél rá? Ha te akkor miből?


Nagyon nagyon köszönöm annak aki válaszol!!:)


20L



2018. júl. 4. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Engem egy lány csalt meg, azt nem tudom, hogy pontosan hányszor de azt igen, hogy több mint háromszor. Nem tudom lehet-e azt kapcsolatnak nevezni ami köztünk volt, mert nagyon fiatalok voltunk és egymással még csak le sem feküdtünk. Amolyan tini szerelemnek tudnám leginkább azonosítani. Feldolgozni sokáig tartott mert én tényleg úgy éreztem, hogy szerelmes vagyok. A bizalom teljes egészében odalett és a szeretettet felváltotta egy erős undor és harag. Sajnos sok időt fecséreltem el arra, hogy haragudtam és utáltam, de nem tettem ellene utána rosszat csak egyszerűen, ha rá gondoltam akkor dühös voltam.



Tanácsként azt tudnám adni, hogy foglald le magad, keress új hobbit, vagy tanulj meg valami újat vagy esetleg, ha van lehetőséged utazz és ismerkedj meg új emberekkel. Arra, hogy haragudj rá és utáld nem érdemes erőt és energiát pazarolni. Bár tudom, hogy ilyenkor ez a legnormálisabb emberi reakció, de tényleg felesleges, csak te veszítesz vele időt, ha tovább fecséreled rá és a dolgokon mintsem fog változtatni.


Remélem tudtam segíteni.

2018. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ugy tudon soha.
2018. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Csaltak már meg. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy megbocsátottam. Saját magát buktatta le. Természetesen szakítottam vele.
2018. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Engem már csaltak meg, 1 férfi, hogy hányszor, azt nem tudom. A csaj buktatta le. Hamar fel tudtam dolgozni, mert onnantól nekem ő egy hazudozós értéktelen senki volt. Egy ember viselkedését pedig nem vetítem rá más férfiakra, így könnyen lett utána más párom.
2018. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyiknek 4hónapig volt párhuzamosan egy másik barátnője is (volt egy kis távolság, nem tudtunk egymásról). Beadott egy kamu dumát, hogy bajba került, nem akar belerántani, törli a facebookját. Csinált egy újat, ahol beszéltünk. Tesómat elfelejtette tiltani a mint utóbb kiderült, megmaradt fiókjáról, ahová kitette, hogy kapcsolatban van a lánnyal. Nővérem szólt nekem.

Ráírtam a lányra, normálisan elmondtam neki, ki vagyok, mióta vagyunk együtt, elküldtem egy pár képet, hogy el is higgye. Ő még talán jobban összetört, mint én. Sokat beszélgettünk, aztán együtt szembesítettük és szakítottunk vele.


A másik 2 emberrel is, hogy mennyiszer azt nem tudom. Az egyik a főnöke volt. Elmentünk egy rokonnal meg a családjával a helyi aug.20-i tűzijátékra. Jól éreztük magunkat, iszogattunk, táncoltunk. A rokonék hazaindultak, kisgyerekkel voltak. Úgy volt hogy megyünk mi is velük. Amikor elindultunk megállított minket a kapunál egy régi haver, hogy igyanakbegy sört, mert régen találkoztak. Leültem a bejárathoz, hagytam, had menjen. Egy idő után eluntam magam, nála maradt a telefonom, megkerestem, hogy adja oda, megyek haza. A főnökével fogdosták egymást tök részegen. Mint később kiderült, több, mint egy órát vártam.

Hülyeségemre megbocsáltottam. Hiba volt. A másikat szintén itt ismertük meg, a legjobb barátjának a párja volt. A tűzijáték óta tartották a kapcsolatot, 4 hónapig csalt vele. Egyszer lett gyanús, láttam a telefonján, hogy beszélnek. Nem néztem meg, de éreztem, hogy valami nem kerek. A legjobb barátja mondta el. Mind a hárman egy helyen dolgoztunk, csak más részlegen. A legjobb barátjával együtt nőttünk fel, jóban voltunk. Aznap párom nem dolgozott, együtt mentünk szünetre és maga alatt volt. Megkérdeztem mi történt. Elmondta. Ő akkor már tudta egy ideje, csak nem mert elém állni vele, félt, hogy majd neki esek. Nem tettem. Meló után ittunk egy sört, hazamentem, szakítottam a párommal, rá egy hétre elköltöztem és munkahelyet váltottam. Ő vett el tőlem a legtöbbet. Imádtam a kollégáimat, összetartó csapat voltunk és jó barátok. Nem bírtam tovább ott lenni, állandóan megkeresett munka közben, az agyamra ment.

2018. júl. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is nagyon sajnálom. Engem is csaltak már meg. Az én kapcsolatom is eléggé tiniszerelem volt. Régóta össze akart jönni velem egy lány, de én nem voltam tisztában az érzéseimmel, sok dolog volt porondon. Mikor rájöttem, hogy én is vonzodom hozzá, összejöttünk. Nekem kb egy hónap kellett, hogy úgy rendesen tokától bokáig beleessek. Neki pedig három, hogy totál megzavarodjon, és kidobjon. Az, hogy megcsalt többször, csak fél évre rá derült ki. Tudom, három hónap nem nagy idő, de van amikor a világot tudja jelenteni.


Nos én borzasztóan szenvedtem utána kb fél évig, majd mikor kiderült, hogy megcsalt, akkor további fél évig. Férfi létemre még sírtam is. (18 voltam akkor). Ami jótanácsot tudok adni: ne nézz vissza. Soha. Ne csinálj semmi hülyeséget. Ne írj rá, ne keresd, ne is nezegesd a profilját, sem korábbi üzeneteket, semmit. Szerintem ilyenkor a szomorúságban el kell merülni, hogy utána elengedhesd. Utálok ilyen szentimentálisan beszélni, bocsi. :D menj ki rengeteget a barátaiddal. Velük kibeszélheted, ötször, tízszer, százszor. Csak mindig amikor legközelebb is szóba akarod hozni, gondolkodj el, hogy van-e még miért agyalnod rajt. Fel a fejjel! :) Drukkolok! :) 2xF

2018. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem, egy lány.
2018. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!