Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak olyanok akik szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok akik szó szerint szinte egyik napról a másikra léptel át egy másik kapcsolatba a régiböl?

Figyelt kérdés
A párom (férfi) így jött velem össze. És nagyon oda volt értem láttam, meg úgy tudom rossz volt az előző kapcsolata, de biztos voltak még kicsike érzések. Ilyenkor milyen gyakran fordul elő hogy az ember még visszatáncol? Milyen arárnyban? Sokszor fordul elő hogy a férfi megcsalja az uj párját az exel? Mert bár nekem azt mondta nem volt ilyen az elején sokszor mondogatta hogy írt neki az exe. Gondolom próbalta volna még visszaszerezni vagy nem tudom. Annak azért örülök hogy magától mondta ezt el.
2019. okt. 17. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Pszihopaták akiknek nincsenek érzelmeik.
2019. okt. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek mindig az a vége, hogy megy a kavarászás össze-vissza. Az előző kapcsolat még úgysincs lezárva (nem is lehet egyik napról a másikra), a hapsi ezért simán vissza fog még legalább kétszer-hármoszor cuccolni az előző csajához.
2019. okt. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Igen. Sőt, hamarabb jöttem össze a mostanival, mint ahogy szakítottam az előzővel. Így jött ki... Az előzőt már nem szerettem, csak megszokásból voltam vele, de ahogy jött a lehetőség kiléptem. Ennek 5 éve, azóta is együtt vagyok a mostanival, egy éve házasok vagyunk.
2019. okt. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nálunk nem volt visszacuccolás.

És azért nem úgy volt, hogy egyik nap vele, másnap már velem.

Úgy tudom maga a szakítás azért volt mert a végén már nagyon sokat veszekedtek, semmi nem volt jó benne, párom nem érezte jól magát és kilépett amikor engem megismert és megkedvelt.

Ekkor a már volt barátnője kint volt külföldön mert ott dolgozott és hetekig nem volt személyes kontakt közöttük, ez gondolom még jobban hozzázett az eltávolodáshoz. Aztán egy közös baráti társasági programon ahol mindketten ott voltunk megismertük egymást és egy hétig kb minden nap beszélgettünk telefonon és mondta hogy várjak még egy kicsit, le akarja zárni az exével. És így lett vége, velem meg elkezdődött. És még az sem zavarna ha nagyon az elején még érzett volna iránta egy kicsit annak ellenére hogy ő szakított. Csak abban bízom hogy nem visszajárkált hozzá még néha néha hanem hagyott időt magának hogy mellettem teljesen elfelejtse.

2019. okt. 17. 11:48
 5/10 A kérdező kommentje:
3# de voltak még akkor irzéseid az akkoris párod iránt. Mert ha már egyáltalán nincs érzés akkor úgy azért lényegesen könnyebb mivel semmi nem fog visszahúzni.
2019. okt. 17. 11:49
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Ismerek ilyen embereket, gyáva, gyenge, kapcsolatüggő féreg mind. Nyugi, amikor ellaposodik kicsit a kapcsolatotok te pont úgy fogsz járni, mint az exe, ekkora jellemhibából nem szoktak kinőni az emberek.
2019. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Nekem megvolt a kapcsolatom és akkor jött a semmiből egy másik nő. A páromnak nem is szóltam, hogy vége, csak többé nem látott.
2019. okt. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hany evesek vagytok? Naiv vagy.

A 6osnak nagyon igaza van. Nem azert klepett, mert te kellettel neki, csak fosott, hogy egyedul marad. Az exnek sem kellett annyira, ha o le is lepett kulfoldre, hiaba adja elo neked a parod az o verziojat.

Ha hosszu kapcsolat volt, azt meg igy nem lehet feldolgozni. Ha az ex ugy dont, visszafogadja, egy szavaba kerul es menni fog.

Ha el akarna felejteni, nem igy csinalna. Es meg sem emlitene tobbet.

2019. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyedi eset,hogy ha még nem zárta le a régi kapcsolatát,visszamegy az exéhez.
2019. okt. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Az enyém egy teljesen más irányú sztori.


Az exem folyamatosan építette le a kapcsolatunkat a szeretője miatt... Volt egy pont amikor már nem bírtam tovább, így vége lett, ő már másnap posztolta is a leváltót...


Nekem pedig jött egy lehetőség, hogy egy régi plátói szerelemmel kapcsolatba kerüljek, így éltem a lehetőséggel. Az ex tett róla, hogy a szakítás pontjára már ne legyenek érzéseim iránta, igazából még így is tovább gyászoltam a kapcsolatunkat, mint ő tette.


Eleinte kissé fura volt, de a mostani párommal sokkal mélyebbek az érzések, és a kapcsolat is kiegyensúlyozottabb, az exemmel már nem lenne olyan élethelyzet hogy én ki akarjak békülni.


N

2019. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!