Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jártatok már úgy, hogy miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy miután szakítottak veletek, a másik fél nagyon hamar új kapcsolatba kezdett, majd össze is költöztek szinte rögtön?

Figyelt kérdés
Hogy élted meg, hogy dolgoztad fel?
2019. jún. 9. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem irigylem az ilyen embert mert “hiszi a piszi hogy szakítás után kezdődött csak”
2019. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Én ilyet nem éltem át, de az biztos, hogy egy percig sem bánnám, hogy egy ilyen görény nincs már velem. Mivel nyilván ha pikkpakk odaköltözött, akkor már mellettem is ismerkedett vele.
2019. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Több olyan ismerősöm is van, akik évekig éltek együtt, de a kapcsolatuk nem haladt sehová. Egyik helyen még eljegyzés is volt, de 5 évig utána se esküvô, se semmi. Szakítás után szinte mindegyikük új párra lelt.
2019. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Sokan kezdenek hamar új kapcsolatba , és ezzel nicns is baj, mert még is mire várjunk?

Gyászolni?? ugyan már...


nincs kötelező időszak. vagy azért mert jujjj ú de szerettük egymást hosszú éveken át és még is hamar talált valakit... és aztán?


olyan volt velem amúgy , hogy hamar megismerkedett mással, de ,hogy hozzá is költözött olyan nem...

2019. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is ugyan igy voltam, 6 évig együtt, se esküvő, se közös jövendőbeli tervek, se semmi. aztan kiadtam az utját, és a sors kegyes volt hozzám, h megtalaljaam az igazit
2019. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Egy nő általában gyorsan megtalálja míg a férfira évekig tartó magány vár
2019. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
igen voltam ilyen szituban. szakítottunk a párommal sok év együttélés után,egyik év januárjában. én úgy gondolom akkoriban már csalhatott engem a mostani férjével, mert pikk-pakk összejöttek. aztán mit ad az isten? az év őszéig járt vissza hozzám kefélni, mert az új srác nem tudta rendesen lerendezni. hát én meg letudtam. nekem akkor nem volt senkim, úgyhogy örültem neki, mert nagyon szép lány volt akkoriban. aztán megismertem valakit aki nagyon nagy hatással volt rám és akkor kirugtam. volt bőgés meg minden. aztán csak hozzá ment a pasihoz. amúgy nem is értem mit akart, mert én csak keféltem, tök titkos volt az egész, mert együtt volt a másik sráccal. volt olyan hogy épphogy csak kihúztam belőle a répát már csörgött a telefonja, kereste a pasi. miket össze tudott hazudozni, nagyon durva volt. na mindegy, rég volt.
2019. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Mikor a férjemmel összejöttünk, nekem akkor ért véget egy 7 éves kapcsolatom, neki meg egy 10 éves. Ez szeptemberben történt, decemberben már együtt is éltünk. Az én régi kapcsolatom akkor már fél éve döglődött, az övé már 1,5 éve, mikor a szakításra került a sor. De mi csak a szakítás után jöttünk össze.
2019. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!