Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti belemennétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy olyan kapcsolatba, ahol a másik féllel viszonylag "minden rendben", de bizonyos "hiányosságok" miatt nem vagy biztos benne, hogy összejöjjetek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha a másik féllel mondjuk nem mindenben szeretitek vagy utáljátok ugyanazt, stb.

Tehát, ha valamiben nem olyan, mint te, vagy mondjuk nehezen olvas, vagy ír. Akármi, ami ellentéted.

Az illető viszont roppant kedves hozzád, és kimutatja, hogy szeret és fontos vagy neki.

Nem vagy válogatós, csak szeretnél magadhoz olyat, aki számodra is maximálisan megéri.


Van olyan, akit zavarna, ha bizonyos "hiányosságok" lennének a másikban?



2019. aug. 16. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Nem keresek a kákán is csomót, senki sem tökéletes.
2019. aug. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Hát mi nagyon sok mindenben ellentétei vagyunk a férjemmel egymásnak, és ez igy tökéletes, jól kiegészitjük egymást. Nem tudom milyen konkrét ellentétek zavarnak, a férjem zenész, ismer minden énekest, dalt, együttest, szinészt, én meg gyerekkorom óta nem tudom összepárositani az ismer dalokat az előadókkal, nem tudom a dalok nevét megjegyezni, sem az ismert emberek nevehez arcot, zenekart, dalokat tarsitani.


Vagy én pl. otthonülős tipus voltam, a férjem meg teljesen túlpörgős, ha kimegy bulizni, az nála nem azt jelenti, hogy egy helyre, de minimum 4 bárba ellátogat (nem iszik mindenhol), hogy átlássa, mi is történt a városban aznap este. Jól összecsiszolodtunk , ő lenyugodott mellettem valamilyen szinten, én meg sokkal aktivabb lettem, igy sok helyre eljárunk, kirándulni stb.


Vagy a férjem nem tud hosszaszan koncentrálni egy dologra, nem bir odafigyelni, még ha igyekszik is, igy van hogy pl. mondok neki valamit és ő meg sem hallja, eleinte voltak belőle nézeteltérések, de tudom hogy van ilyenje, igy türelmesebben kezelem.


Bárhogy is, én őt igy szeretem, ahogy van, és számomra a legjobb férj akit kaphattam :)

2019. aug. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon a konkrét dologtól függ, ami zavar. Ne menj bele, ha felmerült benned. Egy idő után nem lesz az ember olyan elnéző, ha nagyobb dolog és idegesíteni fogja.
2019. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!