Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Felnőtt nők akik félrelépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt nők akik félrelépnek nekik szól a kerdes?

Figyelt kérdés
Miért ? Mi hiányzik?Miért nem szakítasz/válsz el?

2019. okt. 19. 12:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
30%
Te mindig csak paprikás burgonyát eszel?
2019. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem. :D jó értem
2019. okt. 19. 12:57
 3/31 anonim ***** válasza:
91%

1#

Ez de szar hasonlat

Valaki itt mindig elsüti önigazolás gyanánt

2019. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
81%

Mert újdonságra vágyik egy hosszú, unalmas kapcsolatban. Vagy nem működik rendesen a szex, vagy érzelmileg semmit se nyújt már a párja, vagy egyszerre több pasit is tudna szeretni, stb, stb.


Kicsit magamból indultam ki annyi kivétellel, hogy mi szeretjük még egymást. És soha nem csaltam meg eddig.

2019. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer léptem félre. Egy hosszú párkapcsolatban vannak mélypontok,és itt nem az érzelmek ellaposodására gondolok. Volt egy olyan problémánk /családi háttér/ amit nem tudtunk megoldani,nem tudtunk rajta változtatni. Ekkor jött a másik. Az érzelmeink erősek voltak,ezért túllendültünk azon az időszakon. Részemről ez volt az ok. Egy válásba nem ugrik azonnal bele az ember.
2019. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
57%
Mert nem figyel rám, nem tervez velem, nincs közös cél. Jelenleg elég szar helyzetben van nem szeretném én is magára hagyni.
2019. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
36%
Mert úgy gondolom, ki kell használnom az időt, amíg még fiatal és szép vagyok. 40 felett ráérek hűséges lenni. Nem hiányzik semmi a házasságomból, jól működik, szeretem a férjem.
2019. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
58%
Megcsalt az exével, elhanyagolt,más nőkkel flörtölt, én meg szenvedtem, mert nagyon szerettem. Aztán elpattant valami bennem végre és elfeküdtem mással. Ott végleg le is zártam az exem.
2019. okt. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
32%

7-es azt hittem ezt en irtam mert ugyanigy szoktam megfogalmazni, marmint hogy majd 40 felett raerek a husegre addig elvezem a szepseget, azt hogy a pasik megorulnek ertem es van, hogy elek a lehetoseggel:-)


Nalunk is minden rendben, imadom a ferjem de a szex pocsek masreszt a szeretommel kiteljesedtem szexualisan. Eddig vegulis 3 szor csaltam meg, 2 egyejes, es egy szereto lassan 3 eve akit most eppen levaltani keszulok egy fiatalabbra, aki megnevettet. (tobbek kozt). Lelkifurim nincs, szeretek elni es kihozni az eletembol es vagyaimbol a maximumot;-)


Az meg hogy ezert egyesek elitelneknaz az az o problemajuk-nem az enyem;-)

2019. okt. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem féltek a lebukástól?
2019. okt. 20. 14:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!