Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt / van valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt / van valaki hasonló helyzetben? Mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés

Feleségemmel 8 éve vagyunk együtt. Született egy közös kisfiúnk is aki 3 éves. Az utóbbi 1-1,5 éve valami megváltozott nála.

Személy szerint külföldön dolgozok, viszont 1,5 hetente járok haza. 3-3,5 napra. Amióta együtt vagyunk azóta így van. Nyilván persze a távolság és az idő is közre játszik ebben a helyzetben. ( Akinek hitelje van az tudja, olyan kommenteket nem kérek felelőtlenek vagyok stb stb stb. )

A kedves feleségem viszont egyre többet veszekszik, hirtelen haragú, támadó stílust vedd fel. Szó szerint mint egy alkoholista a helyi kocsmából...

Mintha teljesen elhidegült volna tőlem. Az együttlétek mikor otthon vagyok szó szerint olyan mintha csak kötelező lenne. Nem gondolnám van valakije, bár nem vagyok itthon. Én próbálnám megjavítani a kapcsolatunkat, de én nem úgy veszem észre akarná. Főleg, hogy már csak fél évet dolgozok kint és jönnék haza. Ezt a hírt örömmel fogadta, de amilyen gyorsan megörült neki olyan feledésbe is merült. Volt / van valaki hasonló helyzet? Hogyan kezeli a másik félről ezeket a dolgokat? Az eszem szerint le kellene zárnunk a kapcsolatunkat, szívem szerint megjavítani kellene. Egyszerűen belefáradtam ezekbe a dühkitörésekbe, folyamatosan veszekedéseibe. Ha nincs generál valami apró kis dologból. Remélem azért nem sikerült annyira hosszan, kérlek csak akkor írj ha nem okoskodsz illetve oltogatsz. Tanács kell nem az Offolás!



2019. okt. 14. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg van valakije. Lehet hogy még csak ott tart, hogy beszélget, csetelget valakivel.

Sok nő nagyon szereti ha naponta üzengetnek neki.

Én beszélnék vele, hogy mi a baja. Ha van valakije, mondja meg. Aki így viselkedik, az már nem szereti a párját. Ilyen kapcsolatban a gyerek is borzasztóan fogja magát érezni.

2019. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerinted?


Magányos. Vagy váljatok el, vagy gürizz idehaza!

2019. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát én is már gondoltam sok mindenre, viszont az összes közösségi oldalához tudom a jelszót. Néha bevallom szoktam is nézni. Viszont nálunk a faluban dolgozik egy kis cégnél. Nem egy nagy gyárban legalább ahol minden második ember csapná neki a szelet. Gondoltam vennék olyan kamerát amit mondjuk egy órában van elrejtve ilyesmi, de ez már szerintem túl beteges lenne szerintem. Szóval egyszerűen tanácstalan vagyok, teljesen. Hitelből is már csak fél év van hátra és nyugodtan tudnánk élni... De nem úgy fest ez a helyzet.
2019. okt. 14. 17:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Most sokallt be. Persze, hogy ingerült, mikor te csak "papíron" vagy a társa, ténylegesen viszont tök egyedül van az otthoni dolgokkal, a gyerekneveléssel, hétköznapi ügyes-bajos dolgokkal. Ez így nem hangzik nagy cuccnak, de hosszútávon iszonyú magányossá válik az ember ilyen helyzetben. Arról meg még szót sem ejtettünk, hogy az intimitás (és ezalatt nem csak a szexet értem) köztetek nullához konvergál. Elhiszem, hogy te most azt mondod, már "csak fél évet kell kibírni", de ha betelik az a bizonyos pohár, hiába próbálsz még beletölteni, úgyis túl fog csordulni. Én azt javaslom, ha fontos a párod és a kapcsolatod, gyere haza. Lehet, hogy sokkal lassabban fizetitek vissza a hitelt, de ti rendbejöhettek, ha tesztek érte és ezt nem lehet úgy kivitelezni, hogy másfél hetente 2-3 napot vagytok csak együtt.
2019. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértem, hogy kell a pénz. De az ilyen dolog, hogy Ő otthon dolgozik, gyereket rendezi, háztartást rendezi kb minden rá hárul. Piszok nehéz dolog. Én el sem tudnám képzelni így. A mi házasságunk rá is ment egy hasonlóra. Megvettük a házat hú de jó "csak" fel kell újítani. Reggeltől melózott volt hogy még haza sem jött, már ment csinálni a házat és este 10kor jött haza. Hihetetlenül magányos voltam és nagyon fárasztó volt csak azt meg ő nem látta be. Teljesen belegabalyodott és nem akart szünetelni vele. A kicsi még baba volt kb azt sem tudta hogy van apja is. Mire kész lett a ház beadtuk a válást...
2019. okt. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!