Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben mi a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz szituációban vagyok.

A férjem azt hiszem megcsalt,kézzel fogható bizonyitékom nincs erre.

Ez januárban történt,ezután eléggé megromlott a kapcsolatunk,én ezt tényként kezeltem.

Ő folyamatosan azt mondja nem igaz,semmi nem történt.

Elhatároztam hogy revansot veszek,és találkozom egy férfival.

A találkozó előtt teljesen leblokkoltam,képtelen voltam elmenni.

Nem tudom mi tévő legyek,a másik férfi miatt is lelkiismeret furdalásom van.

Már napokkal előtte egyben volt a gyomrom,arra gondoltam hogy ezt nem érdemli meg a férjem.

Viszont nem vagyok teljesen boldog,állandóan azt érzem hogy becsap,átver.

Valahogy helyre hozható ez?


2019. júl. 17. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan jött a megcsalás ha nincs rá bizonyíték, és a férjed is azt állítja? Közben meg te találkozót szervezel egy pasival... Ezt nem értem. Nem is biztos a megcsalás, akkor te mire is "veszel revansot"?
2019. júl. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A tévképzetek megszüntetésében egy pszichiáter sokat tud segíteni.
2019. júl. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Magyarul ez terápiát igényel?
2019. júl. 17. 08:33
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

"A férjem azt hiszem megcsalt,kézzel fogható bizonyitékom nincs erre."

Erre kellene először bizonyítékot találni. Ha nem igaz a megcsalás akkor te lennél a szemét. Ha igaz lenne akkor lenne értelme a revansnak. Egyébként honnan jött a gyanú?

Ha nagyon érdekel mennyire hűséges akkor játszd el hogy flörtölsz, ha féltékenykedik akkor szeret. De bizonyíték nélkül ne sértegesd, és ne csald meg!

2019. júl. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

bocs, de ez tökre dedós.


megcsal a férjed és visszacsalod.


ovis szint.


próbálj felnőni.


válj el, és zárd le.


mit old meg, ha félrekefélsz?


sztem a férjed magasról letojja, hiszen már eddig sem számítottál neki semmit, ha megcsalt.

2019. júl. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

"Ha nagyon érdekel mennyire hűséges akkor játszd el hogy flörtölsz, ha féltékenykedik akkor szeret."


Jesszus :'D Na, ez sem egy felnőtt szint...

Létezik olyan férfi/nő, aki mindent magának akar. Szóval attól, hogy csalja a párját, még féltékeny rá. Úgyhogy ez a "teszt" bukta.

2019. júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En nem a multban élnék. Lehet megcsalt es tagadja.

En a jelent nézném. Ugy viselkedik velem es a környezettel hogy engem felvàllal, latni hogy en vagyok a mindene megbizhatok benne vagy fellabbal mintha kifelé lenne?


Egyik exem aki allandoan szemezett flörtölt mellettem ezzel folyamatosan a veszjelzöimet kapcsolgatva, a legnagyobb amin rajta kaptam csak az elözmenyek hogy közössegi oldalaok csak a nöismerösei oldalàt nezegeti a ffi baratait soha, es nem egy lany kezdemenyezett nala (az elsö lepesek az exemnel csak szimpla kedvesseg volt amit vagy felreertettek vagy nem)es nagy udvariasan egyiket sem volt képes elküldeni nehogy megbantsa, ugyanez az eletben is ment.


Szoval en adtam magamnak 1 évet.

Azaz felmertem az összes erzesem a kapcsolatban, hogy masodhegedüsnek(joforman gyertyatartonak) erzem magam mellette nötarsasagban, az önbizalmam romlik, remalmok hogy megcsal, es azt mondtam (magamban)ha 1 év mulva sem tudok önfeledt(vagy boldog)lenni mellette akkor ha megcsalt ha nem ki kell szàllnom a magam erdekeben mert tönkre fogok menni (egyre felenkebb szotlanabb szerencsetlen lettem mellette, de el is ejtett olyanokat hogy en neki csak "utanfuto"vagyok, igy tarsasagban pl a kezét sem mertem mar megfogni mert neki kellemetlen, azaz semmilyen modon nem neztünk ki ugy mint akik jarnakkivülalloknak. Ezt mind ö szitotta.)


Eltelt az 1 év, kaptam olyan tanacsokat is hogy ne zavarjon ha massal hetyeg mert ugy is veled van azaz te vagy a kiralynö mas lanyoknak elvileg csak röhögnöm kene a kepebe hogy akire folyik a nyalad az az "enyem". De ez valahogy nem segitett rajtam. Ugyanolyan elnyomott masodhegedüsnek ereztem magam tovabbra is, önbiz. zero, kezdtem azt is erezni hogy örülhetek ha velem van ugy se kellenek senkinek etc. Szoval amiert 1 ev mulva sem valtozott semmi. Eljött a döntes napja hogy ennek "önvedelemböl"most mar megalljt kell parancsolni.

De ugye nehez volt kilepni amikor szereti is az ember, fél is a tarskeresös vilagba belekerülni, azaz kilepni a biztosbol igy huztam halogattam de màr azzal a jelszoval, hogy tudom hogy vege lesz, ha nem dobom ki, 100 hogy ö fog es elvenni soha nem fog, szoval az en döntesem az, hogy azt valasztom e hogy jövö nelküli kapcsolatban maradva adok még neki a fiatalsagombol, azaz jarnék e ugy vele hogy nincs ertelme csak az eveimet pazarlom.

Es ugy döntöttem hogy inkabb vele mint egyedül. Ha megbànom akkor is.

Aztan egyszercsak kidobott lazan (habar ilyenekkel amugy is zsarolt mindig mert amugy feltekeny tipus)kidobott amit nem vert nagydobra, probaltam elkezdeni elni es ismerkedni, aztan mivel meglattak vasarolni egy sraccal, a csalad es baratok elött ekkor közölte hogy szakitottunk es ramkente hogy mert megcsalom azert dobott ki. (Közben amugy egy vacsoraval szakitottunk azaz intelligens modon megbeszeltük hogy vege es lezartuk a "neki" szép éveket es ezutan probaltam ismerkedni masokkal. Csak erröl senki nem tudott)


Mivel azota sem volt komoly baratom nekem megerte hogy aldoztam még ra az eletemböl. Egy összetört felenk nö senkinek nem kell mindenki csak kihasznalni akar.

2019. júl. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem érdemes helyre hozni. Nincs bizalom, és te is félre akarsz menni.

Revansként válj el, mint minden normális ember.

2019. júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szoval most van julius es nem vagy boldog vele. 2020 juliusban megint nezz magadba mit erzel. Aztan dönts ha ugyanaz van mint tavaly hogy megeri e ezt még 5-10 évig folytatni igy
2019. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy megcsalt?
2019. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!