Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolatban szünetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban szünetet tartottatok, mennyi idő után kerestétek a másikat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Kapcsolatba szünet, barátság extrákkal... Mi jön még?
2015. febr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Schubell ***** válasza:
Ha kapcsolatban idot ker az egyik fel.. mar nem lesz jo a kapcsolat a kesobbiekben. Mikor nalunk ido volt.. 1-3 hetig terjedo ido. Nehez... kemeny idoszak.
2015. febr. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen még nem volt. Ha eljött a szünet ideje, akkor az végleges volt...
2015. febr. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Velem egyszer játszotta ezt el egy Nő, egyik pillanatról a másikra időt kért,nem volt semmiféle előzménye, és nem volt hajlandó megindokolni... 3 napot vártam, majd kitöröltem a számát. kb 2hét múlva felhívott és közölte, hogy hiányzom és látni szeretne....erre azt válaszoltam, hogy sajnálom, de éppen egy másik Nővel vagyok elfoglalva.

37F

2015. febr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szünet hosszabb gond után volt, amikor már nem tudtuk megbeszélni a dolgokat, csak a kiabálás volt és senki sem hallgatott a másik gondjaira és amúgy is nehéz időszak volt mindkettőnk életében. Akkor szünetet tartottuk, viszont előre meghatároztuk, hogy mennyi ideig tart, sőt azt is, hogy az első napon leülünk és higgadtan beszélünk egymással. Azóta eltelt pár év és együtt vagyunk jobb kapcsolatban mint addig.
2015. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!