Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akinél valakinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinél valakinek a párja szünetet kért a kapcsolatban és utána összejöttek az hogy történt?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy mennyi idő telt el, ki kereste a másiknak, ki a vette kezelésbe a dolgokat és lépett kapcsolatba másikkal, hogy csináltatok?

Látom, hogy mostanában elég sok itt az ilyen kérdés, nekem is éppen ehhez van szerencsém. :/

22/L



2019. febr. 14. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem tudok pozitívat mondani... mivel az én esetemben nem én szakítottam, ezért én hiába tettem volna lépést, ha a másik tudom hogy nem gondolta még meg magát.


Attól függ nálatok ki szakított.. mert annak kellene a bizalmat visszaszereznie, nem annak, aki hosszú idő után is szereti a másikat. Az én esetemben már régóta tart ez, jobban mondva egyikünknél sem volt azóta sem más a képben, én is túl léptem volna már, ha lett volna olyan, aki felé megfogalmazódik az az elfogadás, vonzalom, ami szükséges egy kapcsolathoz.


Mennyi ideje tart a "szünet"?

2019. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 és fél hete.
2019. febr. 14. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell merüljön a másikban is a hiány. Aki nem volt olyan fontos, ott könnyebben visszafogja magát az ember, hogy ne írjon rá a másikra, mert érzi, hogy nem lenne jó visszatáncolni. Jó dolog szeretve lenni. Viszont ha valaki nem tudja méltóképp szeretni a másikat, az elég lehangoló, és akkor értelmetlen tovább gyötörni a másikat is.


Tudom nem ez volt a kérdés. Hallottam több olyat is, hogy végül összejöttek. De ha nem tetszett sosem igazán az egyik a másiknak, akkor ott maradhat nyoma a lenézésnek, és marad egy hiány, hogy másmilyent szeretett volna az illető.

2019. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2 és fél hét,,ez már szakitás,max ha nem jön be a másik nő vissza jön melléd mint fix p cni,és keres tovább a kövi szünetig.. Saját tapasztalat.
2019. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

10 óráig (én kértem szünetet 1 hétig, a nő vagyok), aztán eljött az utolsó vonattal a szüleim házához, hogy sajnálja, de ezt nem tudja megadni és bizonytalanságban lenni. Egy több órás beszélgetés következett (eléggé elszabadultak az indulatai amikor szóba hoztam először), sok sebet feltépve.

Mondjuk mi már 6 éve vagyunk együtt, most (pár hónapja) próbáljuk működőképessé tenni, eddig jól megy.

2019. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az keres, aki a szünetet kérte. Általában ez nem vezet sehova és nem jelentkezik a másik. Mikor jelentkezik, az meg erős 95%ban azért van, mert nem jött össze mással.

32/f

2019. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha ennyi idő után felhívom, akkor azzal rohanték a helyzeten vagy már nem?
2019. febr. 14. 22:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne hivd,várj,majd egy honap mulva tuti leesik h már nincs kit hivnod.. :(
2019. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt egy lány, akinél egyre inkább azt éreztem, hogy már nem szeretet, mert teljesen belekényelmesedett a kapcsolatba. Közöltem vele, hogy nekem ez így nem okés és szüntet akarok. Nem az volt a célom, hogy másokkal ismerkedjek, csak átakartam gondolni a dolgokat, egyedül akartam ehhez lenni és tanulós időszak is volt.

Tepert, aztán egy rövid időszak után újra összejöttünk. Egy ideig jól ment minden, aztán újra egyre nemtörődömebb lett, szóval szakítottam és közöltem, hogy max. laza kapcsolat lehet.


Szerintem van olyan, hogy jót tesz a szünet és javulnak a dolgok, de nem mindig tartósan. Ez egyén és helyzetfüggő.

2019. febr. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!