Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, ha a lány szünetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a lány szünetet kér a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt. Eddig minden rendben volt, kisebb veszekedéseket leszámítva. Miután felmondott a munkahelyén, azután kezdett minden megváltozni. Az elején örült, hogy végre otthagyhatta a munkahelyét, végre tudott rendesen tanulni és megvalósítani az életcélját. Unokatestvérénél lakott, közel hozzám, de valamiért összevesztek és mennie kellett. Le kellett költöznie az apjához (uncsitesója vitte oda). Kicsit messzebb kerültünk egymástól (nem annyira vészesen messze, vonattal max fél óra a Keletiből). Amíg érvényes volt a BKV bérlete, folyamatosan jött és találkoztunk heti 3-4x. Elmondta mindig, hogy szar ott lenni (az apja alkoholista és bunkón viselkedik), gyorsan el akar onnan menni. Aztán jól el voltunk, mintha semmi baj nem lenne, nagyon boldog volt velem. Mentem le én is hozzá, elég sokszor, mindig jól éreztük magunkat, sétáltunk, beszélgettünk, egymáson lógtunk. Egyre kisebb hülyeségeken kezdett el kiakadni. Majdnem ugyanaz az életcélunk, szakmailag többet tudok, mindig kérdezett, válaszoltam, de elkezdte mondogatni, hogy hülye vagyok, ne okoskodjak. Facebookon egyre többet veszekedtünk (mindig ő kezdte). Egy együtt töltött nap után mindig írt, hogy jobb lenne, ha csak barátok lennénk, ebbe persze nem mentem bele (nem tudnék sima barátja lenni, nagyon szeretem). Ezt mindig megbeszéltük, hogy együtt maradunk, nem lesz olyan, hogy szünet és csak barátok leszünk. Egyszer egy barátnője kérdezett tőlem valami szakmai dolgot, barátnőm ezt megtudta és teljesen kiakadt, hogy ezzel megcsalom, miért nem szóltam neki, hogy a bnője kérdezett tőlem vmit, túl kedvesen válaszoltam és ez gyanús neki (ez a kedvesség annyiban nyilvánult meg, hogy egy mosolygós smile-t használtam és ennek jelentése van), jöjjek össze vele, utáljam meg, neki van másik barátja és vele is együtt volt, miközben együtt voltunk, stb... Elkezdte, hogy nagy hiba volt összejönnie velem, csak viccből jött össze velem, mert még mindig a volt barátját szereti, stb... Később bocsánatot kért, megbeszéltük. Lementem hozzá, ez szóba se jött. Elmentünk sétálni egy erdőbe és végig szexeltük a napot, minden szép és jó volt, láttam rajta, hogy nagyon szeret engem. 1-1 ilyen szexelős nap után mindig mondta, hogy legyünk csak barátok, neki most nem kell semmilyen kapcsolat (persze mindig szex lett a vége). Valamelyik nap mondta, hogy nem jó ötlet találkoznunk, mert rájött, hogy a volt barátját még mindig szereti (ez kamu volt). Utoljára, amikor találkoztunk, elég furcsa és távolságtartó volt, olyan érzésem volt, mintha tök idegenek lennénk egymásnak. Mondta, hogy szüneteltessük a kapcsolatot,amíg nem lesz munkája és nem tud elmenni onnan, addig menjek el csajozni (ebbe nem mentem bele, hogy elmenjek csajozni). Ezt meg tudom érteni, nem mondtam neki, de nem mentem bele, hogy szüneteltessük a kapcsolatot. Félek, hogy el fogom veszíteni. Ez a szünet mit jelent? El fogom veszíteni? Szakítani szeretne csak nem akarja kimondani? Nagyon szeretem Őt és nem szeretném elveszíteni :(

2017. szept. 12. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A rizsát nem olvastam. Szakítást jelent.
2017. szept. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már korábban is mondta, hogy legyen szünet, de mindig szex lett a vége és mindig mondta, hogy nagyon szeret.
2017. szept. 12. 14:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, igen, azt, szakítást jelent.
2017. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mar reg tudhattad, hogy szakitani akar, hiszen tobbszor is megmondta.
2017. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha szakítani akar, akkor miért szexel velem és miért mondja, hogy szeret? Mondjuk az utolsó találkozásnál nem ez látszott, de viszont az elköszönés előtt 1-2 órával minden rendben volt.
2017. szept. 12. 15:03
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem terveznék hosszú távra ezzel a lánnyal. Egyértelmű hogy nem tudja eldönteni mit akar. Ha nem vagy kapcsolatfüggő, nem okoz évekig tartó lelki betegséget egy szakítás, akkor szakíts vele te, és ne bolondítsátok tovább egymást, mert ennek a kapcsolatnak hosszú távon nem lesz jövője. Ez neked egy előnyösebb megoldás mintha váratlanul kidobnának. Alapból ha már szüneteltetné a kapcsolatot, unatkozik melletted, megunt, nem érzi úgy hogy a lelki társa vagy. Ha szexen kívül csak a veszekedés megy, abból nem lehet közös jövőt építeni. Legalábbis én nem szeretném ha a gyerekeim majd ezt látnák.
2017. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk unatkozni, mindig megyünk valahová: sétálni, moziba, állatkertbe, sütizni, strandra, stb... szóval mindig kitalálunk valami közös programot. Ez azóta van, hogy lekerült az apjához... Lehet, hogy a körülmények miatt ilyen? Az apja alkoholista, paraszt, nem tud rendesen viselkedni/beszélni, a barátnőm kutyáit bezárta egy ólba és nem nagyon jöhetnek ki, állandóan b+ol, csak káromkodva tud beszélni... Mondjuk ezt én sem bírnám sokáig...
2017. szept. 12. 15:17
 8/13 anonim ***** válasza:

Gondolom kell neki a testiség, egy jól bevált szexpartner vagy neki, kb ennyi.

Ha tényleg szeretne téged veled lenne és nem szórakozna veled folyamatosan, ennyire nem megy át neked, hogy neki nem kellesz másra?

Hány évesek vagytok? 17-18? Mert kb azok vannak ilyen dedós, szórakozós szinten.

21L

2017. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
én 21, ő 28
2017. szept. 12. 15:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Ne alázd meg magad azzal, hogy egy ilyen némberrel maradsz.
2017. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!