Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen sokan csalják meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sokan csalják meg a párjukat annak a saját lakásában?

Figyelt kérdés
mennyi erre az esély, és úgy hogy nem házasok tehát nem mindkettőé hanem a megcsaló a párja saját házába/lakásába viszi fel a szeretőjét?
2019. okt. 24. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem erre nem fogsz konkrét adatokat kapni. Eleve azt is nehéz számszerűsíteni, hogy ki csalta meg a párját valaha (egyáltalán mi számít annak) és melyik párja volt az...


Velem még biztosan nem történt ilyesmi, a szomszédok szóltak volna és be van kamerázva a lépcsőház. 😈 Exemmel meg nem laktam együtt, de tudtommal nem csalt meg.

2019. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Dzsudzsákot így csalta Linda.


Saját lakásukba.Ki is b_szott magával.

2019. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én így csinálom
2019. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is így csinálom,hiába van bekamerázva a lépcsőház,a szomszédok sem veszik észre.
2019. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az exemnek nem volt saját lakása, úgyhogy ott nem tudtam megcsalni, a mostani páromnak meg van, és még is tehetném, mert általában tudom, hogy mikor nincs itthon, én meg többnyire otthonról dolgozom, de őt meg nem akarom megcsalni egyáltalán.
2019. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Elég sokan, mert a szálloda drága hosszútávon, a kocsi meg szintén kényelmetlen.

Amúgy az én ismeretségi körömben pont most volt egy ilyen balhé. Arra ment haza a férj, hogy a feleségét dugják.

2019. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Hát nekem erre nem lenne gyomrom. Még abban az ágyban sem, amiben a párommal szeretkezünk/szeretkeztünk.

Én is eljutottam odáig, hogy megcsaltam, mert kilépni ebből már nem olyan egyszerű, de akivel nagyon szerettem volna lefeküdni, amikor felvetette telefonban, hogy átjönne, azt éreztem, hogy erre képtelen vagyok itthon. Pedig az én házam, csak az enyém. De amíg itt lakik a párom, ezt nem tudnám megtenni. Pedig évek óta nincs köztünk szex és érzelmileg se állunk sehol.

2019. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!