Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért nem képesek sokan reálisan látni saját magukat?

Figyelt kérdés

Több évig fent voltam társkeresőn, és mind férfiaknál, mind nőknél ugyanezt tapasztaltam.

Elvárások, feltételek, követelmények mások felé, miközben ők az elvárásaikhoz képest nevetségesen keveset tudnának cserébe nyújtani.

Tudom, hogy ez bizonyos mértékig kompenzáció, de egy idő után már csak nevetni tudok ezen.

Példa:

Tetszett társkeresőn egy lány, kissé duci volt, de engem nem zavart. Írtam neki egy udvarias levelet, melyre csak annyit válaszolt, hogy max barátom lehetünk, mert nem vagyok izmos, kigyúrt, nem vagyok sportos.

Elvárás a fitt életmód, de ő el van hízva. Nem bántásként értem ezt, de nem bírom felfogni.


Lány ismerősöm is mesélte, hogy társkeresőn ráírt egy csomó 40-50+-os fazon, mind el volt hízva, igénytelenek, de mindegyik adatlapján ott szerepelt, hogy náluk 30 felett senkinek sincs esélye, meg túlsúlyos lányok kíméljenek.


De én ugyanezt látom:

- elvárás a jó munkahely, de a fiú fogadja el, hogy a csaj minimálbéres

- elvárás a sportos, fitt külső, közben az illető túlsúlyos

- elvárás az, hogy a nő legyen konyhatündér szexistennő, miközben a férfi egy lerobban alkesz

- elvárás, hogy a pasi ne lakjon otthon, de a lány 28 évesen is a szüleivel él


stb.

Tudom, hogy vannak kivételek.

De miért jó ez? Ezek az emberek nem gondolják, hogy ha reálisan látnák a saját helyzetüket, akkor sokkal nagyobb esélyük lenne párt találni?


Nekik nem tűnik fel, hogy az elvárásaik túl magasak? Nem akarok beleszólni az életükbe, csak érdekel ez a hozzáállás.


Ti tapasztaltatok ilyet? Hogy kezeltétek?

Mi erről a véleményetek?



2017. nov. 28. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
mit gondolsz, miért a társkereső jut csak nekik?
2017. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem társkeresőn kell ismerkedni. Ott a nagy százaléka az embereknek olyan, akit a normál hétköznapi életben senkit se érdekel és ezért regisztrál ilyen oldalakra. Általában defektes is a nagy százalék. Nem mondom, hogy nincs fenn normális ember is, de kevés!
2017. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért megismertem sok normális embert is társkeresőn.
2017. nov. 28. 15:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve hülyeség bármit elvárni, én legalábbis nem egy kipipált lista szerint választok párt, hanem az alapján hogy kihez vonzódom, kinek a társaságában érzem jól magam. Ha egy olyan nőért vagyok odáig, aki a szüleivel él, nem tud főzni és nincs munkahelye, akkor őt fogom választani. Nekem nem tökéletes kell, hanem olyan, akivel szeretek együtt lenni.
2017. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Ja. Csakhogy miközben a fenti férfiakra a nők ívben tesznek, addig ők még így is bőségesen válogathatnak a jelentkezők közül, azért ez egy kicsit árnyalja a képet. Ott lehetnek elvárások, ahol a kereslet.
2017. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy hercegnő sosem fogja belátni a tévedését. Akkor már nem lenne hercegnő...
2017. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Több férfi ismerősöm mondta, hogy társkeresőn ha valakinek nem a külseje selejtes, akkor agytájékon van hatalmas probléma a nőknél. Mondjuk gondolom ők sem véletlenül nem kellettek senkinek...
2017. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Épp szért társkeresőznek, ott könnyebb kiírni az igényeiket vagy csak kattintani a következő profilra, anélkül, hogy pofára esnének és nem kell szembenézniük saját magukkal sem.
2017. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A társkeresőkön ahogy mindenhol sok a selejt.Ez van.
2017. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok olyan Disney mesét láttak ahol a szegény parasztleányt feleségül veszi a gazdag herceg. :)
2018. jan. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!