Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás ha a párom szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás ha a párom szexuális utalásokat tesz üzenetben lánynak, lányoknak?

Figyelt kérdés

Pl izgatja, kíváncsi mit tud.

Miért lehet ez, miért csinálja?



#kiváncsiság #célzás #egyértelmű utalgatások
2019. okt. 26. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem megycsalás, de jobb otthagyni, ha más lányok izgatják.
2019. okt. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fizikális értelemben nem megcsalás, de lelkileg...?

Nos ezt döntsd el te...

2019. okt. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg akarja dugni.
2019. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek mas az ingerkuszob. Valakinek egy csok az mig masnak, meg nem, van olyan akinel az oleles is megcsalas,a masiknak meg nem. Te tudod hol a hatar nalad. Nalam ez mar erosen surolna. Sot,kiadnam az utjat mert ez amit leirtal egy olyan dolog elojele amit nem szeretnek megvarni.
2019. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan, fizikailag nem. Ellenben a helyedben nagyon utánajárnék a dolognak. Az ilyesminek nem csak egy oka lehet, illetve az se mindegy, mióta vagytok együtt, milyen természetű a párod.

Bizonytalan, nem túl népszerű férfiaknál lehet szimplán önigazolás. Nyilván irtó rossz módja, de egy alapos fejmosás tud ezen segíteni.

Ellenben ha népszerű, extrovertált jellem, akkor egyből dobnám emiatt, mert nem egy hülye döntés, vagy hiba, hanem jellemvonás, ami nekem nem fér bele.

Ha rövidebb a kapcsolat, akkor lehet szó arról, hogy érzelmileg még nincs benne annyira, lehet nem is lesz. Hosszabb kapcsolat közben lehet, hogy valami megromlott, hiányzik. Mindkét esetben a megcsalás előjele lehet, hiszen nem jól reagál egy problémára. Csak akkor van értelme megfontolni az együttmaradást, ha párod nem tagad, nem esik neked, hanem elismeri, hogy hibázott. A továbbiakban pedig megszakít minden kapcsolatot ezekkel a nőkkel. Illetve az sem mindegy, hogy te tudnál-e bízni benne ezek után.

Én csak nagyon speciális esetben nézném el, és biztos, hogy sokáig tartana, mire újra megbízok benne, amiért neki folyamatosan tennie kéne.

2019. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kiserlet megcsalasra.

Vesd lazan. Pasizz te is.

2019. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
ez csak flört, kettő nem ugyanaz. Volt nekem ebben részem párszor, flörtölni huszonévesen 10 ből 9 ember aki teheti, fog is, hiába imádja a párját. Ez nem megcsalás. Az minimum egy csóknál kezdődik.
2019. okt. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy flort nem ott kezdodik de meg csak nem is ott vegzodik hogy milyen a masik az agyban,es megtekerhetne mert izgat,de lehet en vagyok rosszul osszerakva.
2019. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!