Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Akik facebookon még mindenhol mutogatják hogy milyen boldog kapcsolatban vannak. Meg együtt is vannak, de a pasi meg Tinderen van fenn és sokszor még ki is írja ,hogy az "igazit" keresi.

#szerelem #megcsalás ##társkeresés
2019. nov. 2. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

És a csajszi is tudja, h a "párja" fent van a Tinderen?

Egyáltalán a srác is tudja, h fent van. :) Bármi lehet ugyanis...

2019. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
*A kérdőjel a srácnál lemaradt.
2019. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Általában nem tudja a csaj akiknél ezt észrevettem.
2019. nov. 2. 22:12
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Átb*s világban èlünk, műszeretettel.
2019. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Akkor mi a kérdés? Te is tudod a választ. Adott egy gerinctelen fax, a csaj meg mit sem sejtve próbál normálisan élni, szereti ezt a görényt. Ennyi.
2019. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos ilyen világot élünk, az én párom is "véletlenül" fennmaradt egy társkeresőn, kb. 1 év után vettem észre, mikor kíváncsiságból felnéztem az oldalra (nem társkeresési szándékkal). Nagyon kiakadtam. :(
2019. nov. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Azóta már szétmentünk... Egyébként érdekes, hogy sok kapcsolatot a közösségi oldalak tesznek tönkre, nagyon sokan buknak így le a párjuk előtt megcsalásnál.
2019. nov. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki még nem tudná: a face az szép és jó, amikor még szép és jó a kapcsolat, mert lehet dicsekedni, villogni, sziporkázni.

Aztán a fagyi visszanyal, kiderül, hogy milyen álszent és mű mézes-mázos is az életünk?!

A húgom járt így: ő posztolta a happyt az egyik közösségin, a másikon meg a "párja" azt, hogy a héten hány nőt kaszált el.

Öröm az élet ilyen közegben...(-:

2019. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mert ha van párja, akkor nem keresheti az igazit? Neki nem a jelenlegi az, vár arra, hogy valaki leváltsa. Ha meg a csaj ezt megtudja, akkor így járt.
2019. nov. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Totál gáz ez a hozzáállás.
2019. nov. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!