Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tettétek túl magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tettétek túl magatokat megcsalás után a szakításon?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 13:01
 1/5 Lachesys ***** válasza:
100%
hat ugy hogy mar en sem szerettem ot igazan, inkabb egy utolso szog volt a kapcsolat koporsojaban ez:D
2019. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor a partnerem elmondta a hűtlenségét és a szakítás tényét, akkor vettem egy nagy levegőt és 1 nap alatt túl voltam rajta, nem voltam dühös. Amikor a másik partnerem esetében egy véletlen folytán derült ki, hogy mással is kavar a hátam mögött, akkor nagyon mérges voltam. Az több hónap után is olyan dühöt váltott ki belőlem, hogy mai napig sem értem. Nem is a megcsalás ténye idegesített, hanem az hogy folyamatosan becsapott és kihasznált, szándékos volt részéről.
2019. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy az összes dolgot minél előbb el kell engedni, ami rá emlékeztet. Tiltani és törölni mindenhonnan és csak az idővel fog ez javúlni, vagy ha lesz másik kapcsolatod
2019. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nehezen ment, mert nagyon szerettem mindezek ellenére, szerelmes voltam. 2 év után se nagyon megy még.
2019. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elkezdtem egy új tanfolyamot, elkezdtem úszni járni, és minden mással foglalkoztam.


ÉS elkezdtem nézni a Hannibal sorozatot, mely elgondolkodtatott arról, hogy ha ki akarnám még is csak nyírni, akkro azt , hogyan tegyem....

2019. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!