Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magam a 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a 8 hónappal ezelőtti szakításon?

Figyelt kérdés

Az exem egy másik lány miatt hagyott el anno, 2 hónapon át titkolta hogy vele találkozgat, mikor nem voltam éppen vele akkor leveleztek egymással, csók is volt köztük. Telefonon jelentette be hogy elhagy... ezek után nem kellene hogy érdekeljen, le kellene zárnom már valahogyan magamban, de nem megy, folyamatosan az van bennem mi lett volna ha... mit tehettem volna, mit veszítettem, mennyire nem bírok visszatalálni önmagamhoz. Tönkrementem lelkileg, az önbizalmam sehol sincsen, úgy érzem csak árnyéka vagyok önmagamnak. Nem visszaszerezni akarom, nem akarok már tőle semmit, csak valahogyan olyan szeretnék lenni mint amilyen előtte voltam...

Gondolom sokan jönnek majd azzal hogy ne sajnáltassam már magam, ilyen mással is előfordul... és igazatok van... de mégis, jól esne ha valaki elmondaná ő pl. hogyan jutott túl az egészen...


27N



2013. márc. 12. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
ugyanugy ahogy én: elfoglalom magam hobbival, munkával, ismerösöekkel és igy nem értem rá önmagamat sajnáltatni a sötét sarokban.
2013. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Találkozgass barátaiddal, menj szórakozni valamerre és fogalald el magad. ! Vagy kezdj el sportolni! Nekem az segített!
2013. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, túl vagyok már rajta, nem sírok miatta, élem az életem, csak néha mikor egyedül vagyok éppen eszembe jutnak a régi emlékek, az ami szakítás előtt történt, az hogy hogy elbánt velem... ezt szeretném valahogy lezárni magamban.
2013. márc. 12. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Elmondtam magamban mindenféle szemétnek, ha kiábrándulsz belőle vagy meggyülölöd az nagyon meg tudja könnyíteni a felejtést. Meg attól is könnyebb, ha tudod hogy az Ő döntése volt. Ő veszitett sokat. Te nem tehettél semmit, nem rajtad múlt! Nem volt az életedbe való. Ne edd magad ezen!! 8 hónap alatt már régen túl kellett volna jutnod rajta. Akinek mennie kell, menjen. Jobb, hogy most mint később házasság gyerekek és akkor lép le vagy csal végig. Majd jön jobb. Nem is jártál volna jól vele majd találsz jobbat erre gondolj.
2013. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeresd magadat és ez a legfontosabb!Törődj és foglalkozz csak is magaddal!Ne nézz vissza a múltba csak lapozz tovább!Majd úgy is eljön az idő mikor majd ő fog ismét megkeresni téged de addig a sebeid úgy begyógyulnak majd hogy te fogsz csodálkozni hogy hogy a túróba állhattál vele szóba.. és ha újra visszaakarja könyörögni magát na akkor jusson eszedbe hogy hogy elbánt veled és nevesd ki!Soha többé ne adj neki még egy esélyt hisz nem érdemel meg téged.
2013. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat :)
2013. márc. 12. 22:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy állsz most? Sikerült továbblépni? Kérlek mesélj mi van veled, talán tudsz egy kis reményt adni nekem is! :)

Köszönöm!

2013. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!