Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bele gondoltatok már valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele gondoltatok már valaha abba, hogy a párotok esetleg azért nem csal meg, mert nincs lehetősége?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat szeretnek. Én bele gondoltam, és el gondolkoztam, hogy vajon ha lenne lehetősége egy dekoratív nővel, megtenné..?
2019. nov. 6. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Biztos vagy benne, hogy sose volt lehetősége?

Tudod, hány ember gondolja azt ,hogy nem csalta/csalja meg a párja és mégis..

Szerintem nem CSAK a lehetőségen múlik. A lehetőséget így vagy úgy megteremti magának az ember, ha akarja.


41f

2019. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A férjem egy olyan cégnél dolgozik ahol rajta kívül csak férfiak vannak és a baráti társaságában meg sehol nincsen körülötte nő. Mivel egyébként egy nagyon jóképű, vonzó és barátságos férfi ezért el tudom képzelni, hogy ha lenne nő körülötte akkor nyomulnának rá és esetleg elcsábulna. Egyébként bízom benne, hogy nem de vannak hullámvölgyeink amikor én is úgy érzem, hogy ha lenne alkalmam akkor félrelépnék és magamból indulok ki. Most pont munkahelyváltás előtt áll, úgyhogy majd meglátjuk...
2019. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
A férjem olyan helyen dolgozik ahol körülötte csak férfiak vannak, IT szekció. Így esélytelen. Természetesen bízom is benne, tudom hogy van gerince. Ezt pedig onnan tudom hogy amikor megismerkedtünk egy haldokló kapcsolatban volt, az akkori barátnője pedig épp külföldön tanult. Megbeszéltük hogy amint hazajön a barátnője, elmondja neki hogy szakítanak, mert nem szeretne telefonon vagy interneten keresztül véget vetni a kapcsolatának. Amint hazajött a barátnője, még aznap megmondta neki hogy vége. Mi csak utána jöttünk össze. Addig semmi nem volt köztünk. Természetesen az ő szakításuk nem volt váratlan, a barátnő is számított rá,.
2019. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Olyan nincs, hogy nincs lehetősége. Főleg a net világában.
2019. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
#3 Es, ez mit bizonyit? Pont semmit. Erzelmileg mar megcsalta, hiszen szakitott, es egybol osszejott veled...
2019. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Aki meg akar csalni az meg is fog, hidd el megtalálja a módját. Aki meg nem akar annál tök mindegy, hogy van-e lehetőség.

Ismerem a páromat, emellett látom és érzem, hogy hogy áll hozzám, hogy mennyire szeret, hogy mennyi energiát fektet a kapcsolatba, hogy én vagyok a legfontosabb neki. Az évek során biztos vagyok benne, hogy bőven lett volna lehetősége ha más nem neten összeszedni valakit. De pontosan tudom, hogy nagyon nem az a fajta ember és nagyon szeret engem.

2019. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen rossz véleménnyel a páromról és önértékelési problémáim sincsenek, amiket kivetíthetnék. Nem szoktam ilyesmin gondolkodni, de ha meg is jelenne a gondolat azonnal elhessegetném, mielőtt belehergelem magam, amíg nincs konkrét jel, addig nem kezdek el aggódni, az minden megmérgez. Egyébként pedig lenne lehetősége, mert nem ellenőrizgetem és vannak külöm programjaink, amik néha több naposak is.
2019. nov. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez mekkora hülye gondolat, ordít, hogy semmi önbecsülésed sincs. Gondolod, hogy csak azért van veled, mert nem jutott neki jobb? Próbálj ezen váltpztatni, mert hamar rá fog menni a kapcsolatod.

...és hogy válaszoljak a kérdésre is: Nem, nem jutott még eszembe soha ilyesmi. Csinos, szexi nőről van szó, mindegyik ujjára akadna, ha akarná. Én meg csak bízni tudok benne, hogy hátha nem :)

2019. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!