Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányszor szeretettek eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor szeretettek eddig bele olyan emberbe, akiről még azt sem gondoltátok volna, hogy valaha komolyan fog érdekelni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
1x.
2012. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ilyesmire gondoltál-e, amikor a kérdést feltetted, de én egy vietnámi származású lányba szerettem bele egy kb. egy hónapja, pedig az ázsiai csajok finoman szólva sose voltak az eseteim. Dehát ez a lány olyan okos meg olyan szép, hogy rögtön elvarázsolt! :-)


24/F

2012. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1x. :D

Egyik haverom lepasszolta nekem az unokatestvérét, mondván mi jól kijönnénk.

A srác azzal kezdte, hogy HAT egész órán keresztül az exéről sírt, és csak rinyált, és már nem tudtam, hogy elszabadulni, gondoltam, hogy oké, ezzel többet az életbe nem állok szóba, és a havert is leszidom, hogy mégis mit ártottam neked?!XD

De kiderült, utólag, hogy nem jellemző rá a rinyálás, csak épp nagyon sza.r percében találkoztunk, így megváltoztak a dolgok. :D

21L

2012. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt még rá eset. Ha valaki nem érdekelt annak oka is volt. Mindegy mi volt az.
2012. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2X
2012. aug. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1X
2012. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
1x legtöbbször utána elundorodom tőlük...
2012. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

De meg is bántam

2014. júl. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Minden alkalommal így volt eddig (4x)
2015. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!