Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ha ezt mondtátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha ezt mondtátok már valaha egy fiúnak akkor azt komolyan is gondoltátok?

Figyelt kérdés

Tudom elsore talan picit tini parkapcsolat kategorianak tunhet a kerdesem de vegulis akiknek a valasza engem erdekel, ok mar elmultak 18 evesek szoval :)

Tehat azt szeretnem megkerdezni, hogy mondtatok e mar olyat egy sracnak vagy gondoltatok-e rola egyaltalan, hogy majd par ev mulva "alompasi" lesz de jelenleg nem lehet kozottetek semmi es majd keressen meg vagy probalkozzon mondjuk x ev mulva. Nyilvan ezt senki sem gondolja komolyan teljesen de nekem sajnos ezt nem elszor mondta mar az a lany akibe szerelmes vagyok. Es nagyon faj es tehetetlennek erzem magam, hogy keptelen vagyok elerni ot. Most nem fejtem ki miert mondta ezt mert akkor estig potyognek de a lenyeg hogy ezt mondta nekem.

Aki ilyet mond az most mit erez? Erez egyaltalan valamit (mondjuk o erez irantam azt tudom) a masik irant? Es akkor ezt most komolyan gondolta, hogy kesobb mar osszejonne velem? Azt mondta en olyan vagyok akivel barki boldog lenne szokasos szoveg. Azzal magyarazta ezt az egeszet, hogy most egyikunk sincs olyan elethelyzetben hogy ez a dolog mukodhetne es meg mindkettonknek "fel kell noni" . Mi ez a hulyeseg? Megprobalni sem volt hajlando ugyanis par honapon belul eleg nagy tavolsag lesz sajnos koztunk fizikailag. Ezen en nem tudok valtoztatni :(

Most mit csinaljak? Nagyon szeretem azt a lanyt. Tudom, hogy o is engem es szerintem boldogok lehetnenk...


2017. febr. 9. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, kétszer.

Egyszer a barátnőm bátyja (Gabi), mert akkor még fiatal voltam hozzá, aztán pedig egy srác egy buliból (Alban), mert még nem tudtam a nyelvén.


Egyikből sem lett semmi, mert a báty időközben megnősült (egy külsőre hajszálra olyan csajt vett el, mint én), a fiúval pedig azóta sem tudom, mi van, mert nem cseréltünk semmit.


Azóta eltelt lassan tíz év, nekem is lett párom közben - aki egyébként tiszta Gabi :), csak alacsonyabb kiadásban -, így már mindegy.

2017. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, mondtam már ezt, bár én 3 hónap együttlét után, és ezt a ffi is így gondolta. Az okom az volt, hogy fejben nem voltunk u.azon az érettségi szinten. Én komolyan gondoltam, hogy neki egy olyan lány kell, aki nálam fiatalabb, mert láttam rajta, hogy ő még élni akar. De mi ezt így meg is beszéltük, és ő nekem igazat is adott.

Azt hiszem, ebben a történetben a lány érez úgy, hogy most nem tud Neked megadni olyan dolgokat, amikre vágysz.

2017. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak a saját nevemben beszélhetek, én nem mondok ilyeneket senkinek sem mert ez bődületes nagy baromság. Ez kb olyan, hogy hát most lúzer vagy nem jössz be, de majd ha jó pasi lettél keress meg. Ez felszínes és bunkó dolog szerintem. Bár kevésbé látom az összefüggést a két történet között, de szintén magamból kiindulva, ha én nagyon akarok valakit, annyi aligha tart vissza, hogy távolság lesz köztünk. Szerintem ne pazarold az idődet erre a lányra végül is megmondta, hogy nem szeretne tőled semmit hát fogadd el, ő meg majd elfogadja azt, hogy esetleg neked mire ő eljut odáig, hogy kellenél neki már lesz más. Ez sajnos ilyen dolog.
2017. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ezt kizárólag akkor mondanám, ha a fiú 18 év alatti lenne. Hogy szép és jó és minden passzolna, de egy kiskorúval nem kezdenék semmiképp.

Más szituációt elképzelni se tudok erre...

Szerintem ha szeretne, akkor nem mondana ilyet. Az az igazi, aki nem hagyja, hogy akadályok kerüljenek elétek. Az én párom olyan élethelyzetben ismert meg, mikor nagyon magam alatt voltam, nagyon depressziós voltam, fél lábbal egy haldokló kapcsolatban, és még volt 2 udvarlóm mellette. Azt mondtam neki, hogy inkább hagyjuk. (Nem azt, hogy majd egyszer...) És ő hagyott egy kicsit, de én egyből éreztem, hogy nekem ő kell. Akkor tisztult ki a kép, és vált világossá, hogy ezt nem hagyhatom elúszni.

Azóta millió helyzetben bizonyította, hogy nem hagyja hogy akadály kerüljön közénk.

2017. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat nagyon elszomoritott amit irtatok. En miert erzem ugy megis, hogy o is erez irantam valamit? Bizonyos szempontbol igaza van velem kapcsolatban de en felnonek hozza ha adna egy eselyt.
2017. febr. 9. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!