Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennél ha negtudnád, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha negtudnád, hogy a párod szerelmet vallott egy másik nőnek?

Figyelt kérdés
De nem csalt meg vele, és nem is tervezte, csak beleszeretett, de Te észre sem vettél ebből az egészből semmit, és végig azt érezted, hogy beléd szerelmes, veled is maradt, esze ágában nem volt elhagyni.
2019. nov. 6. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék. Milyen életem lenne mellette, ha nem szeret?
2019. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

Tőlem haza is hozhatná!


40/F/CISZHETERO

2019. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha téged is szeretne, sőt jobban bárminél? És a másik iránt elmondása szerint csak egy fellángolása volt a hullámvölgyek miatt, és a kapcsolatot is megszakította vele.
2019. nov. 6. 14:23
 4/8 Diazepam ***** válasza:
66%
Aki mellettem bele tud szeretni valaki másba, az nekem nem kell. Egyrészt nem vagyok hülye és nem hiszem el, hogy jobban szeret bárminél, másrészt nagyon megalázó lenne ezek után vele maradni. Ha vele maradsz zöld utat adsz neki, hogy jövőhéten ismét beleszerethessen másba, vallomásokat tegyen, hiszen semmi tartás nincs benned, azt üzened ezzel hogy veled bármit meg lehet tenni mert egy kis xardarabnak tartod magad és függsz tőle.
2019. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Azért maradt veled mert a másiknak nem kellett.
2019. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Minden hosszú kapcsolat alatt van ilyen, mindenki fellángol időnként más iránt. Ez normális. Az viszont nem, hogy be is vallotta neki. Minek?
2019. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

Azért, szerintem nem ilyen fekete/fehér a helyzet.

Igen, szerelmes lett.

Egyikünkön sincs kapcsoló, hogy -a boldogító igen kimondása után- átbillentve, soha ne legyünk másba szerelmesek.

Szerelmet vallott....ez már neccesebb, de csupán fellángolás volt és a pillanat varázsa elragadta.

Ha jó embernek tartod, akkor a legfontosabb, hogy beszéljétek meg.

Ne maradjon benned tüske, hogy újra tudj bízni benne.

Ha ez nem sikerül, félek, nem éli túl a kapcsolatotok.

2019. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindig azt mondják, hogy a hűség döntés kérdése

Így döntött, mi a baj?

Voltam ilyen helyzetben, egyszer maradtam, egyszer léptem, most se tudom, melyik volt a kevéssé nehéz.

2019. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!